Skup i sprzedaż regałów używanych

Skup i sprzedaż regałów używanych
Skup i sprzedaż regałów używanych

Skup regałów magazynowych w TERMOPOL ICE

Mimo wieloletniej wytrzymałości regałów, po pewnym czasie warto jednak wymienić je na nowe. Pozbycie się wyeksploatowanych instalacji często niesie za sobą sporo problemów.

Proponujemy skup regałów używanych od Klientów z całej Polski w dowolnych ilościach, bez względu na producenta. Zapewniamy kompleksową usługę z demontażem istniejącej instalacji, załadunkiem i własny transport.

Na życzenie Najemcy możemy również dokonać naprawy posadzki.

Posiadamy w swojej ofercie zarówno regały nowe jak i regały używane wielu cenionych producentów.

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają akcesoria do regałów magazynowych oraz akcesoria niestandardowe, wykonywane na specjalne zamówienia.

Regały używane – to się opłaca!

Posiadamy własną bazę magazynową oraz park maszynowy, w którym dokonujemy szczegółowej weryfikacji, ewentualnych napraw oraz konserwacji odkupionych regałów, przywracając im drugie życie. Tak przygotowane do ponownej sprzedaży będą służyły przed długie lata.

Skup i sprzedaż regałów używanych

Skup i sprzedaż regałów używanych

Modernizujesz swój magazyn i chętnie rozstaniesz się z dotychczasową instalacją regałów magazynowych? A może potrzebujesz regałów do nowego biznesu ale nie za miliony? Zadzwoń, porozmawiajmy o możliwościach!

Zajmujemy się regałami magazynowi od blisko 15 lat – porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i wspólnie znajdźmy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com