Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze

Prowadzisz firmę, która produkuje, transportuje lub sprzedaje produkty wrażliwe na wzrost temperatur? Dla przedsiębiorstw takich jak Twoje mamy zaawansowane rozwiązania chłodnicze. Nasze agregaty chłodnicze są niezbędnym elementem wpływającym na sprawność instalacji chłodniczych. Stanowią wyznacznik ich pracy, więc same powinny reprezentować bardzo wysoką jakość.

Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, proponujemy bogaty i zróżnicowany asortyment agregatów chłodniczych z podziałem na urządzenia:

– ze sprężarkami tłokowymi
– ze sprężarkami spiralnymi
– ze sprężarkami śrubowymi

Do stworzenia naszej kompleksowej oferty zastosowaliśmy wyłącznie oryginalne produkty renomowanych marek. W ten sposób mamy pewność, że dostarczymy Ci urządzenia, które pozwolą w pełni pokryć zapotrzebowanie wydajności chłodniczej w Twoim przedsiębiorstwie.

Agregaty chłodnicze
Agregaty chłodnicze

Markowe agregaty chłodnicze

Podobnie jak my, masz zaufanie do markowych produktów i urządzeń przemysłowych? Dobra wiadomość jest taka, że w naszej ofercie znajdziesz wyłącznie oryginalne agregaty chłodnicze uznanych producentów:

– BITZER
– COPELAND
– MANEUROP
– BOCK
– DANFOSS

Dużym zainteresowaniem wśród naszych odbiorców cieszą się zwłaszcza sprężarki niemieckiego producenta firmy BITZER. Są one energooszczędne, niezawodne i przeznaczone do wielu zastosowań. Jakość i stabilność ich pracy wynika przede wszystkim z długoletniego doświadczenia producenta w konstruowaniu takich urządzeń.

Oprócz wymienionych cech, od agregatów chłodniczych oczekuje się, że będą działały z maksymalną wydajnością. Nie chodzi tu jednak o stałe działanie z jednostajną mocą, lecz bardziej o czułość w reagowaniu na wahania temperatur. Czas pracy agregatu zależy ściśle od konstrukcji samej chłodni czyli np. zastosowanych drzwi, sposobu izolacji ścian i podłogi, jak również od tego, jakie produkty będą w niej przechowywane. Dlatego też uczulamy naszych klientów, aby na etapie projektowania komory skupić się na dopasowaniu i połączeniu ze sobą wszystkich elementów konstrukcyjnych i wyposażeniowych.

Agregaty chłodnicze dla wymagających

Przede wszystkim sugerujemy się indywidualnym zapotrzebowaniem na wydajność chłodniczą. Inna jest w małych komorach, a zupełnie inna w dużych mroźniach. Kluczowe jest zatem stworzenie bilansu cieplnego, który pozwoli na optymalne dobranie optymalnych urządzeń chłodniczych do komory. Rozumiemy, jak ważna dla naszych klientów jest spersonalizowana oferta. Indywidualne zaprojektowanie komory chłodniczej i co za tym idzie wyposażenie jej w agregaty czy inne elementy chłodzące oraz kontrolujące temperaturę, pozwala na udzielenie idealnej odpowiedzi na konkretne potrzeby.

Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu instalacji chłodniczej dla Twojego biznesu i doborze optymalnych urządzeń?

Zajmujemy się chłodnictwem przemysłowym nieprzerwanie od 30 lat – zaufaj nam!

Andrzej Żółciak

M: +48 502 294 513

@: azolciak@termopolice.com