Blog

Jak działa klimatyzacja inwerterowa?

Stale rosnące temperatury, wszechobecny smog i alergeny unoszące się w powietrzu sprawiają, że coraz trudniej jest nam zadbać o nasze zdrowie, samopoczucie czy skupienie. Upały za oknem sprawiają, że we wnętrzu naszego domu temperatura jest równie wysoka. Rozwiązaniem tego problemu jest m.in. montaż najnowocześniejszej klimatyzacji inwerterowej!

Czytaj dalej

Nowość w ofercie Gree – klimatyzator Gree Clivia

Klimatyzatory marki Gree mogą być wykorzystywane w każdym pomieszczeniu – zarówno w dużym, jak i w małym. Swoje zastosowanie znajdą w mieszkaniu, domu, biurze czy lokalu usługowym. Producent dba o swoich klientów na najwyższym poziomie i z tego powodu powstał nowy klimatyzator marki Gree – Clivia.

Klimatyzator Clivia jest debiutem w ofercie marki i jednocześnie przełomem w klimatyzacji. Urządzenie to ma wbudowaną sztuczną inteligencję, dzięki czemu nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale również znacząco poprawi komfort życia.

Czytaj dalej

Sterowanie klimatyzacją przez WiFi

Sterowanie klimatyzacją za pomocą Wi-Fi to coraz bardziej popularne rozwiązanie, które producenci stosują w swoich urządzeniach, aby zapewnić jeszcze większy komfort swoim klientom. Jakie są zalety stosowania zdalnego kontrolowania?

Czytaj dalej

Inteligentne grzanie i chłodzenie – klimatyzator o wielu talentach

Klimatyzator staje się bezużyteczny po upływie lata? Nie, jeśli zdecydujemy się urządzenia klimatyzacyjne dedykowane także do grzania. To skuteczna i przede wszystkim energooszczędna jednostka, która ogrzeje nasze mieszkanie, nawet jeśli termometr za oknem pokaże -30°C wyposażone w opcję pompy ciepła, która umożliwia odwrócenie standardowego obiegu klimatyzatora.

Czytaj dalej

Zakup klimatyzatora: czego NIE robić podczas dokonywania wyboru?

Wybierając nowe urządzenie do mieszkania, chcemy mieć pewność, że decydujemy się na najlepszy produkt. Zadanie może okazać się trudne, gdy nie znamy odpowiedzi na pytania dotyczące izolacji domu, wielkości powierzchni czy naszych konkretnych potrzeb. Co jeszcze należy przeanalizować, by nie kupić sprzętu, który się nie sprawdzi?

Czytaj dalej