Regały magazynowe

Regały magazynowe
Regały magazynowe

Pasja i doświadczenie

Po blisko 15 latach spędzonych w branży logistycznej, a dokładniej w sprzedaży i projektach regałów wysokiego składowania, w odpowiedzi na sygnały płynące z rynku, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do oferty TERMOPOL ICE szerokiej gamy regałów magazynowych, zarówno nowych jak i używanych wraz z montażem oraz dodatkowymi usługami, aby oferta była kompletna.

Jeśli poszukujesz wyposażenia magazynu, porady odnośnie optymalnej techniki składowania albo też interesują Ciebie regały używane to zapraszam do bezpośredniego kontaktu.

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com

Regały STOW w ofercie TERMOPOL ICE

Jako nieliczni, posiadamy w swojej ofercie nowe oraz używane regały firmy STOW, największego producenta regałów na świecie.

Oferujemy regały wszystkich rodzajów – od tradycyjnych regałów paletowych rzędowych, przez regały wjezdne, aż po systemy dynamicznego składowania, idealne spełniające swoje zadania w mroźniach czy w chłodniach: regały przesuwne (mobilne) oraz regały satelitarne z samojezdną platformą.

STOW to uznana i ceniona marka na rynku regałów magazynowych – produkty oferowane przez firmę z belgijskim rodowodem charakteryzuje najwyższa jakość używanych w procesie produkcji materiałów, co jest potwierdzone licznymi certyfikatami jakościowymi, w tym certyfikacją spawalniczą TÜV. Posiada bogate zaplecze inżynieryjne, szerokie portfolio produktowe oraz należy do międzynarodowego stowarzyszenia FEM (Federation Europeenne de la Manutention)

Regały magazynowe
Regały magazynowe

Od projektu do realizacji

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji – od przygotowania koncepcji logistycznej i projektu, poprzez realizację i montaż regałów magazynowych, późniejszą obsługę posprzedażową (przeglądy i serwis regałów) oraz dodatkowe usługi związane z eksploatacją regałów i magazynu.

Posiadamy w swojej ofercie zarówno regały nowe jak i regały używane wielu cenionych producentów.

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają akcesoria do regałów magazynowych oraz akcesoria niestandardowe, wykonywane na specjalne zamówienia.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ REGAŁÓW MAGAZYNOWYCH W TERMOPOL ICERegały magazynowe – łatwe w użytkowaniu, niezwykle ważne w Twoim przedsiębiorstwie

Firmy rozumieją, że magazynowanie to istotny element logistyki, który bezpośrednio wpływa na ich rentowność. Dlatego cały czas poszukują rozwiązań, które nie tylko odpowiednio zagospodarują miejsce, ale również pozwalają na bezpieczne składowanie produktów. Nowoczesne systemy składowania muszą charakteryzować się stabilnością, odpornością na odkształcenia, wytrzymałością i być produktem wysokiej jakości. W naszej ofercie posiadamy regały magazynowe nowe i używane od najlepszych producentów.

Regały magazynowe podstawowym wyposażeniem każdego magazynu

Chcesz dobrze zagospodarować przestrzeń magazynową i w pełni wykorzystać dostępne miejsce? Dzięki regałom magazynowym jest to możliwe! Jest to podstawa wyposażenia Twojego magazynu. Regały są przystosowane do układania na półkach palet z towarem, a dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu, dobraniu ich odpowiedniej nośności i wysokości umożliwiają efektywne składowanie ładunków.

Funkcjonalne i wytrzymałe regały magazynowe

Nasza firma posiada w swojej ofercie różne rodzaje regałów magazynowych, dzięki którym możesz przechowywać i składować różnorodne towary.

Regały magazynowe paletowe rzędowe

Są to regały najprostsze w swojej konstrukcji i zastosowaniu. Dzięki swojej uniwersalności możesz składować nie tylko towary spaletyzowane, ale również inne o bardzo dużej różnorodności oraz niespaletyzowane.

Regały paletowe umożliwiają łatwą kontrolę stanu magazynowego, dostosowanie się do każdej przestrzeni i wymiarów oraz masy składowanych towarów czy bezpośredni dostęp do składowanych jednostek.

Regały wjezdne

Regały te najczęściej wykorzystuje się do takich samych produktów, które są magazynowane na wielu paletach transportowych. Pracownik, który obsługuje wózek widłowy składuje towar poprzez wjazd w regał i ustawienie danej palety na koniec bloku regałowego. Następne są ustawione bliżej wjazdu, jedna po drugiej na specjalnych szynach o dużej nośności i w taki sposób cały regał wjezdny ulega zapełnieniu. 

Do zalet regałów wjezdnych zalicza się wielopoziomowe, bezpieczne składowanie czy sam fakt ekonomicznej metody przechowywania ładunków.

Regały przesuwne (mobilne)

Regały te charakteryzuje mobilność, gdyż poruszają się po szynach – nie mają przypisanego korytarza roboczego. Najczęściej magazynuje się w nich produkty, do których wymagany jest selektywny dostęp. Regały te są blisko siebie, co pozwala zaoszczędzić miejsca.

Regały satelitarne

Poszukujesz efektywnego i głębokiego sposobu składowania ładunku na palecie? Dzięki regałom z samojezdną platformą jest to możliwe! Operacje załadunku i wyładunku odbywają się na froncie regału i są wykonywane automatycznie bez ingerencji operatora. Regały satelitarne to idealne rozwiązanie do składowania produktów jednorodnych. Dzięki uniwersalnej budowie można zaadoptować je do każdej powierzchni magazynowej.

Regały magazynowe półkowe

W ofercie regałów magazynowych posiadamy również regały półkowe przeznaczone w znacznej części do obsługi ręcznej. Służą do przechowywania jednostek ładunkowych o mniejszych gabarytach. Charakteryzują się możliwością dostawiania kolejnych modułów oraz wysoką nośnością. Idealnie będą pasować do warsztatów, garaży czy małych magazynków.

Regały wspornikowe

Idealne do składowania m.in. profili metalowych, belek rur i innych ciężkich oraz długich ładunków o różnej wielkości. Nadadzą się zarówno do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych. Regały wspornikowe do zastosowań na zewnątrz można wyposażyć w ochronne zadaszenie.

Regały przepływowe (grawitacyjne)

Ich konstrukcja polega na wykorzystaniu siły grawitacji w celu składowania ładunków. Wózki widłowe nie muszą wjeżdżać w głąb regału, co pozwala zaoszczędzić czas. Towary transportowane są przez łoża rolkowe.

Podesty magazynowe

Jeżeli chcesz uzyskać dodatkową powierzchnię magazynową, to podesty są idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim zyskujesz dodatkowe poziomy do magazynowania ładunków.

Regały do magazynu w TERMOPOL ICE

Cały czas słuchamy potrzeb Klientów naszej firmy i wprowadzamy rozwiązania, które pomogą im znaleźć to, czego potrzebują. W naszej ofercie znajdziesz regały magazynowe najwyższej jakości od różnych, cenionych producentów. Maksymalnie i optymalnie wykorzystaj powierzchnię składowania na hali i zadbaj o jej wszystkie elementy wyposażenia – w tym regały magazynowe. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze – sprawdź co dla Ciebie mamy!