Armatura i automatyka

Armatura i automatyka

Armatura i automatyka chłodnicza

Do zarządzania każdym układem chłodniczym potrzebna jest niezawodna armatura i automatyka chłodnicza. Produkty z naszej oferty są właśnie tym, czego szukasz. Koniecznie sprawdź asortyment, w którym zebraliśmy atestowane materiały służące do kompletnego realizowania inwestycji. Są to przede wszystkim markowe produkty od znanych i cenionych producentów. Wszystkie mają stosowne certyfikaty. Potwierdza to jakość oraz bezpieczeństwo wyrobów. Dystrybuujemy produkty:

– DANFOSS
– CAREL
– EVER CONTROL
– REFCO

To marki rekomendowane przez profesjonalistów, świetnie nadające się do użytkowania również w wymagających warunkach. Zostały przystosowane do pracy w komorach chłodniczych, gdzie panują bardzo niskie temperatury.

Armatura i automatyka
Armatura i automatyka

Solidna armatura do komór chłodniczych

Armatura do komór chłodniczych zarówno plusowych jak i minusowych, z uwagi na trudne warunki, jakie w nich panują, musi być solidna, wytrzymała i zaawansowana technologicznie. Wiemy, że w przypadku projektowania i konstruowania chłodni nie ma miejsca na eksperymenty, a Ty jako profesjonalista sięgasz tylko po sprawdzoną armaturę. Dostarczymy Ci ją wraz z innymi elementami potrzebnymi do zrobienia komory chłodniczej – agregatem, chłodnicą powietrza, układem sterowania, automatyką. Szczególną popularnością cieszą się u nas elektroniczne zawory krokowe firmy DANFOSS – zasilane elektronicznie, przeznaczone do obsługiwania chłodnic powietrza.

Nowoczesna automatyka chłodnicza

Dostarczamy kompletne systemy automatyki chłodniczej niezbędne do prawidłowego działania instalacji chłodniczych. U nas zamówisz wszystkie potrzebne elementy, a kompleksowość usług jest tym, co pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu oraz pieniędzy. W naszym asortymencie znajdziesz m.in:

– mechaniczne zawory rozprężne
– zawory regulacyjne
– elektroniczne zawory rozprężne
– zawory odcinające
– zawory zwrotne
– zawory bezpieczeństwa
– filtry odwadniacze
– sterowniki elektroniczne
– termostaty
– presostaty
– odolejacze
– oddzielacze cieczy
– systemy regulujące poziom oleju

Armatura i automatyka
Armatura i automatyka

Sprawdź te i wiele innych naszych produktów, które posłużą Ci do stworzenia kompletnego systemu chłodniczego. Armatura jest szczególnie dedykowana tam, gdzie przechowywane są produkty wrażliwe na wahania temperatur. W ten sposób można łatwiej i bardziej precyzyjnie kontrolować warunki panujące w chłodni. Razem z innymi elementami konstrukcyjnymi do wyposażenia komór chłodniczych stworzą one optymalny mikroklimat, zapewniając wyrobom świeżość i estetyczny wygląd na dłuższy czas na jego dystrybucję do finalnego odbiorcy.


Armatura i automatyka

Potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu instalacji chłodniczej dla Twojego biznesu i doborze optymalnych urządzeń?

Zajmujemy się chłodnictwem przemysłowym nieprzerwanie od 30 lat – zaufaj nam!

Andrzej Żółciak

M: +48 502 294 513

@: azolciak@termopolice.com