Klimatyzacja z montażem

DAIKIN HP 1

Klimatyzacja z montażem

Jedną z naszych specjalizacji jest klimatyzacja. Naszym klientom proponujemy dostęp do nowoczesnych i wydajnych systemów, które skutecznie obniżają temperaturę w pomieszczeniach. Wiele urządzeń z powodzeniem wykorzystasz nie tylko latem do chłodzenia, ale też zimą do ogrzewania, co może się okazać korzystną alternatywą dla innych źródeł ciepła.

Z uwagi na swoją funkcjonalność, klimatyzacja staje się coraz powszechniejszym elementem wyposażenia mieszkań, domów, biur, lokali handlowych, usługowych i gastronomicznych. Nic dziwnego – życie i praca w upale to nic przyjemnego. Wysokie temperatury dekoncentrują, utrudniają wykonywanie zadań, szybko męczą. Jak skutecznie im zapobiegać? Instalując klimatyzację, która będzie pomagała w obniżaniu temperatury i utrzymywaniu jej na pożądanym poziomie.

instalacja klimatyzacji

Zalety posiadania klimatyzacji

Dzisiaj już większość osób – w budynkach lub w samochodach – korzysta z dobrodziejstw klimatyzacji. Naszym klientom polecamy systemy chłodzenia z wielu względów. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, jak bardzo uporczywe bywają letnie upały, szczególnie w mieszkaniach czy biurach o ekspozycji południowej. Możesz jednak cieszyć się przyjemnym słońcem bez większych wyrzeczeń. Zamiast zaciągać zasłony wybierz klimatyzację.

To system, który możesz w pełni kontrolować. Regulacja temperatury i utrzymanie jej na pożądanym poziomie sprawią, że w pomieszczeniach będzie panował przyjemny mikroklimat. Ale to nie wszystko – usuwanie nagromadzonej wilgoci sprawia, że elementy konstrukcyjne budynku, jak również jego wyposażenie nie będą narażone na powstawanie pleśni czy grzybów.

Klimatyzacja – nasza oferta

W naszej ofercie skupiliśmy się na najpopularniejszych typach klimatyzatorów, jak również na urządzeniach, które najlepiej sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie.

I tak możemy zaoferować naszym Klientom markowe klimatyzatory typu split:

– ścienne

– kanałowe

– kasetonowe

– podsufitowe i przypodłogowe

Oprócz tego dysponujemy systemami multi split oraz VRF. Duża różnorodność produktów z naszego asortymentu pozwala nam na trafne dopasowywanie urządzeń do indywidualnych potrzeb Klientów. Przy wyborze konkretnego rozwiązania kierujemy się przede wszystkim Twoimi oczekiwaniami, ale też charakterystyką obiektu, w którym klimatyzacja ma zostać zainstalowana. To pozwala nam stworzyć indywidualny projekt, a na jego podstawie dopasować poszczególne elementy układu klimatyzacji.

Mamy zaufanie do urządzeń poniższych marek i dlatego zajmujemy się ich dystrybucją wraz z montażem i serwisem. Ponadto w ofercie każdego z tych producentów można znaleźć klimatyzatory o różnym designie, co zwiększa szanse na ich idealne dopasowanie do pomieszczenia.

instalacja klimatyzacji

Ogrzewanie klimatyzacją – klimatyzacja z funkcją grzania

Klimatyzacja nie jest już tylko wykorzystywana do obniżania temperatury w pomieszczeniach – nowoczesne modele klimatyzatorów oprócz podstawowej funkcjonalności jaką jest chłodzenie, posiadają również funkcję grzania za pomocą pompy ciepła, która jest ich standardowym wyposażeniem. Dlatego też coraz częściej możemy zaobserwować, że nasi Klienci decydują się na zastosowanie do grzania pomieszczeń właśnie klimatyzatorów.

W takich sytuacjach polecamy urządzenia klimatyzacyjne dedykowane do grzania, które skutecznie i energooszczędnie grzeją nawet przy temperaturach zewnętrznych w granicach -30°C. Klimatyzatory takie są specjalnie przygotowywane przez producentów do pracy w takich warunkach poprzez zamontowanie grzałki tacy ociekowej skraplacza i grzałki karteru sprężarki.

Główne zalety ogrzewania klimatyzacją

– bardziej ekonomiczne rozwiązanie w porównaniu z tradycyjnymi technikami grzewczymi

– względy ekologiczne – nowoczesne klimatyzatory wykorzystują czynnik chłodniczy R32, który gwarantuje wydajniejszą pracę urządzenia

– klimatyzatory są wyposażone w efektywne systemy filtracyjne (filtry HEPA i PM 2,5) a niejednokrotnie także jonizatory powietrza


JA2 7

Szukasz firmy, która pomoże Ci w wyborze odpowiedniego klimatyzatora i przeprowadzi fachowy montaż?

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com


Dodatkowe informacje o usłudze doboru klimatyzacji z montażem

Montaż klimatyzatora w domu lub biurze niesie za sobą szereg korzyści. To nie tylko czyste powietrze w domu ale również możliwość chłodzenia i grzania. Dzięki klimatyzacji otrzymasz ulgę w upalne dni, a w czasie zimy możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem. Dzięki instalacji klimatyzatora poprawiasz swoją jakość życia! W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaje instalacje – w tym klimatyzatory split i multisplit.

Gdzie zamontować klimatyzator?

Klimatyzator ścienny może być montowany w dowolnym miejscu. Należy jednak przewidzieć przestrzeń na jednostkę wewnętrzną i jednostkę zewnętrzną.  Fachowiec doradzi optymalne na elewacji budynku.

Czy samemu można zamontować klimatyzator?

Samodzielny montaż jednostki zewnętrznej w domu bądź mieszkaniu jest niemożliwy. Nie pozwalają na to przepisy dotyczące ochrony środowiska. Instalator musi posiadać odpowiednie uprawnienia i profesjonalny sprzęt montażowy. 

Ile kosztuje klimatyzacja do domu?

Często od naszych klientów pada na wstępie pytanie „Ile kosztuje montaż?”. Usługa montażu zależna jest od tego jakiego rodzaju klimatyzator będzie zakładany oraz poziomu skomplikowania montażu.

Montaż klimatyzacji i serwis gwarancyjny

Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzacji w biurze, domu lub mieszkaniu. W ofercie posiadamy szeroki wybór klimatyzatorów od światowej klasy producentów, jak Mitsubishi, Daikin, Rotenso czy Haier. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług w zależności od potrzeb. Wybierając nas, dostajesz gwarancję profesjonalnego doradztwa (dobór mocy chłodniczej, typu urządzenia do potrzeb gospodarstwa domowego czy samego modelu i marki producenta) i profesjonalnego montażu.