Regały wspornikowe

STOW KANTI
2 16

Regały wspornikowe

Idealne do składowania długich, nieregularnych i mieszanych ładunków.

Zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni magazynowej przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu do długich ładunków. Regały wspornikowe mogą być stosowane wewnątrz i na zewnątrz.

Regał wspornikowe nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. W drugim przypadku wymagane są odpowiednie obliczenia dla zapewnienia odporności na czynniki pogodowe (śnieg i wiatr). Regały wspornikowe do zastosowań na zewnątrz mogą zostać wyposażone w zadaszenie chroniące składowany towar.

Regały wspornikowe nadają się przede wszystkim do składowania desek, profili metalowych, rur, belek lub innych długich i ciężkich ładunków.

4 10
3

Regały wspornikowe – regały magazynowe idealne dla Twojego magazynu lub placu

Wspornikowe regały stosowane są głównie w magazynach. Wykorzystuje się je do składowania elementów długich, jak metalowe pręty, długie płyty, panele czy dłużyca.

Zaletą regałów wspornikowych do składowania materiałów dłużycowych jest fakt, że zapewnia on wysoki komfort obsługi towaru. Dzięki konstrukcji skupiającej cały ciężar pośrodku regału istnieje możliwość wysokich obciążeń.

Regały do przechowywania długich przedmiotów – prosta konstrukcja

Regały wspornikowe, które są przeznaczone do składowania materiałów o różnorodnej długości są niezwykle proste w budowie. Konstrukcja regału jest tak dobrana, aby przenosiła maksymalne obciążenie i jednocześnie nie była nadmiernie przewymiarowana. Jak dokładnie jest zbudowany regał, aby zapewniał odpowiednią stabilność?

– noga bazowa stanowiąca podstawę regału i mówi o maksymalnym wymiar wsporników, których długość nie może przekraczać długości nogi

– profil/ słup to kręgosłup regału wspornikowego, który wykonany jest z wysokiej jakości stali mogącej wytrzymać wysokie obciążenia

– wsporniki, czyli najważniejszy element regału na którym składowane są wszystkie produkty, Stężenia nadają sztywność konstrukcji pomiędzy profilami/słupami

– ogranicznik wspornika mówi, do którego punktu można ładować produkty oraz chroni je przed przypadkowym zsunięciem

– hak usztywniający utrzymujący stężenia w miejscu uniemożliwiając im poluzowywanie bądź wypadnięcie

– śruby do wsporników utrzymują wsporniki w miejscu

SELT7
outdoor cantilever 2

Rodzaje regałów wspornikowych

Istnieją ich dwie podstawowe wersje – regały wspornikowe jednostronne i dwustronne. Wybór zależy od klienta i powierzchni, jaką dysponuje. Regały wspornikowe mogą być obsługiwane ręcznie lub za pomocą wózka widłowego.

Regały wspornikowe można stosować w tartakach, magazynach, składach i sklepach budowlanych czy fabrykach i zapleczach marketów budowlanych.

Dlaczego warto zamontować regały wspornikowe w swoim warsztacie bądź magazynie?

Regały wspornikowe magazynowe do składowania długich materiałów posiadają wiele zalet, takich jak:

– zmniejszenie kosztów i zaoszczędzenie miejsca

– wysoka nośność i trwałość

– komfortowy załadunek i rozładunek

– materiały składowane na regale mogą mieć różną długość

– na regałach do dłużyc można składować materiały dłużycowe, takie jak rury, arkusze blach czy płyty

– wysoka uniwersalność

– stosowanie na zewnątrz w wersji ocynkowanej ogniowo

– łatwość w wizualnej ocenie stanów magazynowych

SELT14
SELT16

U nas znajdziesz regały wspornikowe od najlepszych producentów!

W naszej ofercie dostępne są regały wspornikowe najwyższej jakości. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i gwarantujemy pewność, że zakupiona konstrukcja spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i pozwalała na składowanie materiałów o parametrach wcześniej ustalonych. Oferujemy regały wspornikowe od najlepszych producentów na rynku.


JA Z OJCEM 3

Nie masz pomysłu na składowanie towarów, które są długie i nieporęczne? Jest na to kilka rozwiązań – zmierzmy się wspólnie z tym zadaniem!

Zajmujemy się regałami magazynowi od blisko 15 lat – porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i wspólnie znajdźmy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com