Wygrodzenia

WYGRODZENIE
troax box 2880w 2

Wygrodzenia w ofercie TERMOPOL ICE

Przemysłowe i magazynowe segmenty wygrodzeniowe to nasza propozycja dla firm produkcyjnych, logistycznych i innych, które w codziennej pracy wykorzystują zautomatyzowane urządzenia, roboty przemysłowe.

Proponujemy cenione i solidnie wykonane, nowoczesne systemy wygrodzeń ogrodzeń marki TROAX, zapewniające bezpieczeństwo pracowników i towarów.

Możemy zaoferować szereg wygrodzeń o różnych wymiarach, które dopasowujemy indywidualnie pod potrzeby klienta. .

System mocowań wygrodzeń jest bardzo prosty i ułatwia zarówno sprawny montaż jak i demontaż. Podobnie jest także z dostępem do stanowisk pracy, co nie powoduje długich przestojów w pracy.

72174 6537055
833d92eb 45d1 4007 a4b9 9978ba62153c 1

Istotnym zagrożeniem w magazynach wysokiego składowania jest ryzyko upadku towaru przez tzw. plecy regału. Gdy regał przylega plecami do ściany, spadający ładunek może uszkodzić konstrukcję budynku. Natomiast gdy ta sytuacja dzieje się nad ciągami komunikacyjnymi, może dojść do tragicznych zdarzeń.

Rozwiązaniem problemu poniekąd są tzw. backstopy, czyli metalowe profile dokręcane do ram regału przez całe światło belek nośnych, które uniemożliwiają przesunięcie i upadek ładunku na palecie. To jednak nie chroni przed upadkiem mniejszych towarów.

Proponujemy zatem stosowanie osiatkowania zabezpieczającego plecy i boki regałów – są proste w montażu, a dzięki modułowej budowie można dopasować je niemalże do każdej instalacji regałowej.

P2070056 1

JA2 5

Planujesz wygrodzić w swoim obiekcie strefę niebezpieczną? Ograniczyć dostęp lub zadbać o bezpieczeństwo pracowników? Skontaktuj się z nami i omówmy Twój plan!

Zajmujemy się regałami magazynowi od blisko 15 lat – porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i wspólnie znajdźmy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com