Regały wjezdne drive-in

Regały wjezdne drive-in
Regały wjezdne drive-in

Regały wjezdne drive-in

Regały wjezdne drive-in umożliwiają efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej poprzez eliminacje korytarzy roboczych. Dedykowane są do składowania towarów spaletyzowanych, najczęściej wg zasady LIFO – ostatnie weszło, pierwsze wychodzi.

Regały wjezdne drive-in obsługiwane są za pomocą wózków widłowych, które wjeżdżają wgłąb poszczególnych kanałów roboczych, odstawiając towary na szynach nośnych. Aby ułatwić pracę operatora wewnątrz regałów, opcjonalnie stosuje się szyny prowadzące wózek przytwierdzone do posadzki.

Poziomy szyn paletowych, na których składowane są towary, mogą być zamontowane na różnych wysokościach w sąsiadujących kanałach, co zwiększa efektywność i możliwości składowania ładunków.

PORÓWNANIE SKŁADOWANIA W REGAŁACH DRIVE-IN METODĄ LIFO I FIFO

Regały wjezdne drive-in

Gdzie stosować regały wjezdne drive-in?

Dzięki swojej budowie i możliwości pracy w metodologiach LIFO i FIFO, regały wjezdne drive-in to idealne rozwiązanie dla produktów jednorodnych o niskiej rotacji oraz przy dużej liczbie palet na jednostkę magazynową.

Bardzo często wykorzystywane są w chłodniach i mroźniach, bowiem w tego typu obiektach niezmiernie istotne jest zmagazynowanie dużej liczby jednostek ładunkowych na ograniczonej przestrzeni wobec wysokich kosztów chłodzenia.


Regały wjezdne drive-in

Masz trudny produkt do składowania i nie wiesz, która z technik składowania będzie odpowiednia dla skutecznego funkcjonowania Twojego magazynu?

Zajmujemy się regałami magazynowi od blisko 15 lat – porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i wspólnie znajdźmy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com