Regały paletowe rzędowe

PALETOWE RZEDOWE
1 1

Regały paletowe rzędowe

Regały paletowe rzędowe to idealne rozwiązanie do składowania dowolnych ładunków, zapewniające selektywny dostęp do każdej jednostki ładunkowej. Szerokie spektrum profili i akcesoriów pozwala na optymalne rozmieszczenie każdego towaru na różnych wysokościach.

Modułowa budowa zapewnia elastyczność dostosowania do każdego rodzaju składowanego ładunku zarówno pod względem wagi, jak i rozmiaru.

Regały paletowe rzędowe – szerokie spektrum zastosowań

Niskie koszty instalacji, uniwersalność, możliwość dostosowania do różnorodnych produktów oraz wydajność sprawiają, że regały paletowe znajdują zastosowanie w każdym magazynie, a w szczególności w obiektach:

 • przeznaczonych do składowania spaletyzowanych ładunków ze zróżnicowanymi referencjami
 • dla wielu klientów z różnorodnymi produktami o wysokiej rotacji
 • z małą liczbą palet przeznaczonych na referencję
 • z paletami o różnych wymiarach i składującymi produkty wielkogabarytowe
 • z ładunkami niepaletyzowanymi (skrzyniopalety, towary zafoliowane)
 • w których czynnikiem kluczowym jest bezpośredni dostęp do palet
 • w których operacja kompletacji odbywa się bezpośrednio z palet
IMG 20230228 131223 1
4 2

Regały paletowe rzędowe STOW PALRACK i normy EN

Regały paletowe rzędowe STOW PALRACK są zgodne z europejskimi normami w tym m.in. z: EN15512, EN15620, EN15629 i EN15635, odpowiadającymi za unifikację w procesie wytwarzania, testowania i montażu regałów paletowych w obrębie krajów Unii Europejskiej, co przekłada się na możliwość efektywnego funkcjonowania różnorodnych urządzeń w obrębie jednego obiektu magazynowego.


RYSIEK

Zastanawiasz się, jaki system składowania Twoich towarów będzie dla Ciebie najbardziej efektywny?

Zajmujemy się regałami magazynowi od blisko 15 lat – porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i wspólnie znajdźmy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com


Regały paletowe rzędowe – najbardziej uniwersalny system składowania

Nie da się ukryć faktu, że regały paletowe rzędowe są najpopularniejszym systemem regałów magazynowych. Ich cechą charakterystyczną jest prosta konstrukcja, ale to nie wszystko! Regały te są uniwersalne w zastosowaniu. Dlaczego regały te cieszą się tak dużą popularnością? A chociażby z powodu niskiego kosztu inwestycji, możliwości łatwego dostępu do składowanych towarów o dużej różnorodności czy nieograniczony dostęp do każdej palety!

Dzięki swojej prostej konstrukcji, która składa się ze słupów ramy regału, stężeń i trawersów, czyli poziomych belek, możliwe jest bezpieczne składowanie najróżniejszych towarów na regałach paletowych rzędowych, ale masa musi być jednolicie rozłożona na obu trawersach. Co więcej, dodatkowym zabezpieczeniem tych regałów są siatki tylne bądź specjalne belki, które chronią przed przepchnięciem ładunku.

Gdzie można zastosować regały paletowe rzędowe?

Regały paletowe rzędowe to najbardziej uniwersalny system regałów. Można je wykorzystać w wielu przestrzeniach magazynowych. System ten umożliwia:

 • składowanie palet w układzie prostopadłym bądź równoległym,
 • możliwość składowania zarówno towarów spaletyzowanych jak i niespaletyzowanych,
 • możliwość przechowywanie palet oraz towarów w magazynach typu chłodnie i mroźnie,
 • składowanie na zewnątrz magazynu.

Jakie są zalety regałów rzędowych?

Regały paletowe rzędowe dają szerokie możliwości co do typu składowanych produktów. Należy je tylko składować na palecie EURO lub podobnej. Co więcej, regały te można dostosować pod względem masy i rozmiaru magazynowanych towarów. Mogą być one składowane w układzie prostopadłym lub równoległym. Jakie są jeszcze inne zalety regałów paletowych rzędowych?

 • najniższy koszt inwestycji wśród wszystkich systemów składowania palet,
 • dowolne przyporządkowanie miejsca składowania,
 • możliwość dopasowania regałów do każdej przestrzeni magazynowej,
 • łatwy i szybki montaż oraz demontaż,
 • zapewniają bezpośredni dostęp do każdego gniazda paletowego,
 • bogata oferta akcesoriów i wyposażenia dodatkowego, które pozwala na przystosowanie regału do magazynowania towarów niespaletyzowanych, jak np. półki siatkowe, kraty pomostowe czy panele metalowe.

Oferujemy regały paletowe rzędowe od najlepszych producentów regałów magazynowych!

W naszej ofercie dostępne są regały paletowe rzędowe najwyższej jakości! Zapewniamy indywidualne podejście do klienta i gwarantujemy pewność, że zakupiona konstrukcja spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i pozwala na składowanie materiałów o wcześniej ustalonych parametrach. Oferowane przez nas regały paletowe rzędowe pochodzą od najlepszych producentów na rynku! Zapewnij bezpośredni dostęp do składowanych towarów w swoim magazynie!