Klimatyzator ścienny

klimatyzator lg artcool gallery

Zalety klimatyzatora ściennego typu split

Zakup klimatyzatora do swojego domu czy mieszkania niesie za sobą wiele pozytywnych aspektów, m.in.:

Wi FiAppImage 646f1d51 8b0f 4984 aa43 b6deb9882e60

Sterowanie przez Wi-Fi – dla większego komfortu i potrzeb użytkownika

Dzięki możliwości kontrolowania klimatyzatora przez Wi-Fi możesz ustawić sprzęt jak chcesz w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na świecie! Nie każde urządzenie posiada jednak tą funkcję, dlatego dokładnie czytaj opis klimatyzatora podczas zakupu lub spytaj o to fachowca.

Klimatyzacja ścienna typu split – na co warto zwrócić uwagę?

Decydując się na klimatyzator ścienny musisz najpierw wziąć pod uwagę kilka kwestii, takich jak:

  • budżet – ile jesteś w stanie przeznaczyć na klimatyzator
  • wielkość i ilość klimatyzowanych pomieszczeń – dzięki tej informacji specjaliści wybiorą najlepszy klimatyzator dostosowany do Twoich potrzeb
  • dodatkowe funkcje- pomyśl o swoich aktualnych potrzebach i o tym, czego wymagasz od klimatyzacji – czy ma tylko ogrzewać powietrze i zapewniać optymalną temperaturę w pomieszczeniu, a może również posiadać filtry?

Musisz również pamiętać, że chcąc zamontować klimatyzator należy wybrać sprzęt o odpowiednich parametrów technicznych. Do najważniejszych z nich zalicza się:

  • wydajność, która jest określana przez wskaźnik sezonowej efektywności w trybie grzania i chłodzenia
  • przepływ powietrza, czyli ile m3 powietrza może schłodzić urządzenie w ciągu jednej godziny
  • klasa energetyczna – jeżeli chcesz, aby rachunki za prąd nie były wysokie wybierz taki sprzęt, który posiada najlepszą klasę energetyczną
  • pobór mocy – ilość energii jaką klimatyzator musi pobrać do wygenerowania 1 kW mocy chłodniczej bądź grzewczej
  • poziom hałasu – przeważnie głośność pracy nowoczesnych sprzętów jest niska
LN ONYX BLACK
PERFERA KONSOLA 1

Czym różni się klimatyzator multisplit od klimatyzatora typu split?

Klimatyzator split posiada jedną jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną. Jest on wybierany wtedy, kiedy użytkownikowi zależy na klimatyzowaniu tylko jednego pomieszczenia. Jeżeli natomiast chcesz, aby urządzenie było obecne w kilku pokojach, to wtedy należy wybrać klimatyzację multisplit, która ma jedną jednostkę zewnętrzną i kilka wewnętrznych (2-5).

Klimatyzatory ścienne od TERMOPOL ICE!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji i jej profesjonalnego serwisu. W naszej ofercie znajdziesz klimatyzatory od producentów światowych marek – Gree, Haier, Rotenso, Mitsubishi, Toshiba, Daikin – które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Gwarantujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w zakresie klimatyzacji. Pomagamy Ci wybrać model klimatyzatora i zapewniamy szybką realizację zlecenia. Decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji oraz naprawy klimatyzacji.

RAS Shorai Edge black M05B07101316G3KVSGB E FClosed CO scaled 1

JA2 7

Zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji w swoim mieszkaniu, domu lub biurze? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dobrać urządzenie odpowiednie do Twoich wymagań!

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat! Postaw na doświadczenie i normalne, ludzkie podejście!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com