Klimatyzacja Warszawa

WARSZAWA

Klimatyzator jest coraz bardziej popularny w mieszkaniach i domach. Nie jest już tylko sprzętem spotykanym w biurowych przestrzeniach czy lokalach usługowych i dużych marketach. Nic w tym dziwnego – klimatyzacja posiada wiele zalet, dzięki czemu z roku na rok rośnie liczba jej zwolenników. W naszej ofercie znajdziesz usługi z zakresu montażu klimatyzacji czy serwisu klimatyzatorów.

TETA MIRROR X

Montaż klimatyzacji Warszawa

Oferujemy kompleksowy, fachowy i profesjonalny montaż klimatyzacji w Warszawie. Zapewniamy terminową i szybką instalację. W naszej ofercie znajdują się sprzęty najlepszych, światowych marek, m.in.: Mitsubishi, Daikin, Gree, Rotenso czy Toshiba. Co więcej, każdy z producentów posiada klimatyzatory o różnym designie, co pozwala na ich idealne dopasowanie do pomieszczenia.

Zalety klimatyzacji w mieszkaniu, domu bądź w biurze

Niektórzy ludzie mogą nadal twierdzić, że instalacja klimatyzacji nie jest opłacalną inwestycją – nie mogą się bardziej mylić. Klimatyzator w domu, mieszkaniu czy biurze posiada wiele zalet, jak:

– zimny nawiew latem, a przyjemne ciepło zimą – klimatyzator nie jest tylko urządzeniem do chłodzenia pomieszczeń podczas upałów; zimą możemy go użyć do dogrzewania np. zamiast grzejników elektrycznych

– ekonomiczność – klimatyzacja jest bardziej ekonomiczna niż tradycyjne techniki grzewcze

– inwestycja na długie lata – instalacja klimatyzacji w biurze, domu czy w mieszkaniu w bloku nie jest krótkoterminowym rozwiązaniem – sprzęt jest na lata (oczywiście o ile będzie on systematycznie serwisowany)

– lepsza jakość powietrza – klimatyzatory są wyposażone w systemy filtracyjne, które poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniach domowych, a czasem nawet jonizatory powietrza

– zdalne sterowanie – wiele klimatyzatorów posiada funkcję sterowania sprzętem za pomocą aplikacji mobilnej połączonej z siecią internetową

– inteligentne systemy oszczędzania energii

– niski poziom hałasu podczas pracy

EMURA WHITE 1
QSMART PREMIUM GREY

Serwis klimatyzacji w Warszawie

Klimatyzacja została już zainstalowana w Twoim biurze bądź domu? Świetnie! Teraz musisz tylko pamiętać o serwisowaniu klimatyzacji. Dlaczego? Regularnie wykonywany serwis to nie tylko bezpieczne działanie sprzętu, ale również komfort i wewnętrzny spokój. Serwis systemu klimatyzacji uchroni Cię przed wieloma niepotrzebnymi problemami i to właśnie dzięki niemu, Twoje urządzenie będzie wydajne przez cały rok!

Nieważne, czy posiadasz klimatyzację split, multisplit czy VRF – każde urządzenie musi być regularnie serwisowane.

Dlaczego korzystanie z usług naszej firmy jest dobrym wyborem?

Swoją działalność rozpoczęliśmy ponad 30 lat temu i od tego czasu nieprzerwanie zajmujemy się sprzedażą, serwisowaniem i montażem klimatyzatorów i pomp ciepła. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na kompleksową obsługę nawet najbardziej wymagających klientów. Decydując się na współpracę z naszą firmę, otrzymujesz gwarancję:

– profesjonalizmu i rzetelność

– uczciwości w relacjach biznesowych

– fachowego doradztwa w kwestii doboru odpowiednich urządzeń i ich montażu

– terminowej i szybkiej realizacja projektu

– kompleksowej i rzetelnej obsługi

JA Z OJCEM 7

RYSIEK 1

Jesteś zainteresowany współpracą? A może masz jakieś dodatkowe pytania?

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat! Postaw na doświadczenie i normalne, ludzkie podejście!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com