Klimatyzacja Toshiba

Frame 3toshiba

Toshiba charakteryzuje się wysoką jakością zastosowanych technologii i gwarantuje niezawodność w najbardziej wymagających sytuacjach. Klimatyzatory przeznaczone są do użytku prywatnego i komercyjnego. Słynie ona z innowacyjnych rozwiązań, różnorodnych walorów estetycznych oraz funkcjonalności, które umożliwiają wykorzystanie sprzętu w pełni i dopasowanie go do swoich indywidualnych potrzeb. Marka Toshiba to wyznacznik najwyższej jakości w zakresie produktów mieszkaniowych. W naszej ofercie znajdują się klimatyzatory grupy Toshiba!

Toshiba klimatyzacja – dlaczego warto go wybrać?

Toshiba to marka znana na całym świecie jako lider w urządzeniach i technologii. Została ona uruchomiona w Japonii w 1875 roku i od tamtej pory, firma rozwija swoje możliwości.

Do zalet Klimatyzatorów Toshiba zaliczamy również:

 • cicha praca i wiodąca jakość powietrza dla domowych systemów klimatyzacyjnych,
 • wysoka wydajność i oszczędność energii,
 • nowoczesny i elegancki design,
 • szeroka oferta produktowa,
 • klimatyzatory Toshiba łączą w sobie niską cenę, zaawansowaną technologię i estetykę,
 • zaawansowany system filtracji,
 • prosta i inteligentna obsługa,
 • niezawodność i bezawaryjność,
 • nieograniczone możliwości adaptacji wyglądu.

Klimatyzatory Toshiba są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą począć komfort w swoim domu bądź mieszkaniu. Zaawansowane moduły gwarantują najwyższe standardy jakości.

SHORAI BLACK 1
SEIYA 2 1

Klimatyzacja Toshiba – split czy multisplit?

W naszej ofercie dostępne są klimatyzatory split oraz multisplit. Idealnie wpasowują się w estetykę każdego wnętrza. Oba rozwiązania to połączenie niezawodności z innowacyjnymi rozwiązaniami, które odpowiadają obecnie panującym trendom.

Klimatyzator split będzie idealny dla tych, którzy potrzebują jednego urządzenia w swoim domu bądź mieszkaniu, natomiast multisplit – jeżeli ktoś chce posiadać kilka jednostek wewnętrznych.

Co więcej w szerokiej gamie klimatyzatorów marki znajdują się również klimatyzatory komercyjne do pomieszczeń technicznych oraz systemy VRF do obsługi dużych budynków. Każdy klient wybierze coś dla siebie.

Klimatyzacja Toshiba, a wpływ na środowisko

Toshiba dokłada wszelkich starań i stale szuka jak najlepszych, zrównoważonych rozwiązań. Ich celem jest stawianie i realizowanie celów z myślą o lepszej przyszłości. Czynnik R32 posiada wyjątkowo niski poziom globalnego potencjału ocieplenia, który jest całkowicie bezpieczny dla warstwy ozonowej. Czynnik R32 marki Toshiba pozwala cieszyć się cichym trybem pracy. Co więcej, systemy Toshiba posiadają rozwiązania, które pomagają zmniejszyć emisję CO2.

DAISEIKAI 1
BI FLOW 1

Chcesz się zdecydować na kupno klimatyzatora Toshiba? Sprawdź co musisz wziąć pod uwagę!

Chyba każdy posiadacz klimatyzatora w swoim domu czy mieszkaniu chce, aby urządzenie to było wydajne i spełniało jego wymagania. Przed zakupem klimatyzatora firmy Toshiba pamiętaj, aby wziąć pod uwagę kilka kwestii, a mianowicie:

 • budżet – czyli ile jesteś w stanie przeznaczyć na zakup klimatyzatora,
 • ilość i wielkość klimatyzowanych pomieszczeń – dzięki tej informacji łatwiej będzie dobrać odpowiedni model klimatyzatora,
 • dodatkowe funkcje – czy interesuje Cię sterowanie przez Wi-Fi? A może klimatyzator ma tylko chłodzić i dogrzewać?

Przed wyborem i zakupem sprzętu warto wziąć te aspekty pod uwagę.

Klimatyzatory ścienne Toshiba w TERMOPOL ICE

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisie klimatyzacji w domach, mieszkaniach czy biurach. Oferujemy indywidualne i profesjonalne podejście do klienta oraz fachowe doradztwo. Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC. Decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji oraz naprawy klimatyzacji. Pomożemy wybrać Ci najlepszy klimatyzator marki Toshiba oraz miejsce jego montażu.

SHORAI WHITE

Klimatyzatory Toshiba w ofercie TERMOPOL ICE


TOSHIBA LOGO.jpg

TOSHIBA HAORI

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.5/3.5/4.6 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 7.700 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SEIYA 2

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 1.5/2.0/2.5/3.3/4.2/5.0/6.5 kW
SEER/SCOP: od 6.90/4.60
Chłodzenie/Grzanie:
A++/A++

Cena katalogowa:
od 3.950 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SHORAI EDGE

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/4.6/5.0/6.1/7.0 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 6.100 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Toshiba o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com