Klimatyzacja Toshiba Shorai Edge

Frame 4shorai

Klimatyzator Toshiba Shorai Edge

Na rynku można się spotkać z ogromnym wyborem klimatyzatorów ściennych. Topowe marki wprowadzają do swoich urządzeń coraz to nowsze rozwiązania, aby każdy użytkownik mógł cieszyć się pełnią komfortu. Urządzenia marki Toshiba spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Jednym z nich jest klimatyzator Toshiba Shorai Edge.

Toshiba Shorai Edge to coś więcej niż klimatyzator

Urządzenie to zapewnia zwiększenie komfortu każdego użytkownika. Model Shorai Edge został wyprodukowany z myślą o zminimalizowaniu głośności. Innowacyjne rozwiązania doprowadziły do cichej pracy jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

Warto również zaznaczyć, że funkcje Toshiba Shorai Edge dbają o swoich użytkowników również w nocy. W celu zapewnienia komfortowych warunków snu jednostka będzie stopniowo zmniejszać różnicę  temperatur do momentu zaprogramowanego wyłączenia.

Kompaktowy rozmiar urządzenia i elegancki design sprawia, że wpasuje się ono w każde wnętrze. W naszej ofercie dostępne są wydajności 2.5, 3.5, 5 i 6.1 kW

Klimatyzator ścienny Toshiba Shorai Edge – ciesz się czystym powietrzem w swoim domu

Filtr Ultra Pure firmy Toshiba gwarantuje czyste i zdrowe powietrze w Twoim mieszkaniu. Wychwytuje on nawet 94% PM2.5, czyli mikroskopijnych cząsteczek zanieczyszczeń. Są one powiązane z chorobami płuc, układu immunologicznego czy krwionośnego. Filtracja Ultra Pure to także neutralizacja wirusów, pleśni, bakterii i nieprzyjemnych zapachów.

Zalety Toshiby Shorai Edge

Jednostka Shorai Edge pracująca na czynniku R32 łączy w sobie wysoką wydajność, oszczędność energii i niepowtarzalną stylistykę. Jakie są jej najważniejsze zalety?

 • 3D Airflow, czyli inteligentny system przepływu powietrza 3D z niezależnymi żaluzjami i 6 wzorcami ustawień dla nieograniczonego komfortu każdego użytkownika,
 • Funkcja dwustopniowej redukcji szumów marki Toshiba obniżająca hałas agregatu zewnętrznego,
 • Klasa efektywności energetycznej A+++ w trybie ogrzewania i chłodzenia,
 • Matowa obudowa,
 • Możliwość wprowadzenia do 4 indywidualnych ustawień harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia,
 • Przycisk, który pozwala aktywować funkcję nawiewu Hada Care,
 • Hada Care, czyli innowacyjna dystrybucja powietrza zapewniająca pośredni nawiew z równomiernym rozprowadzeniem chłodu, dzięki czemu zapobiegnie wysuszaniu się skóry,
 • Unikalna funkcja wspomożenia dystrybucji ciepła z innych źródeł poprzez podtrzymanie niskiej prędkości nawiewu nawet gdy sprężarka układu nie pracuje,
 • Ekologiczny czynnik chłodniczy R32,
 • Toshiba Ultra Pure,
 • Sterowanie klimatyzatorem linii Shorai Edge za pomocą modułu Wi-Fi i dzięki bezpłatnej aplikacji AC Home Control,
 • W pewnych ekstremalnych warunkach możliwe jest ręczne wymuszenie odmrożenia agregatu z poziomu sterownika,
 • Sterownik bezprzewodowy jak i jednostki Shorai Edge są przystosowane do przewodowej komunikacji.

Klimatyzacja ścienna Toshiba Shorai Edge w naszej ofercie!

W TERMOPOL ICE posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia od producentów światowych marek. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku.

Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC. Jeżeli zdecydujesz się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji czy naprawy klimatyzacji. Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego klimatyzatora? Skontaktuj się z nami! W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór jednostek wewnętrznych.


TOSHIBA LOGO.jpg

TOSHIBA HAORI

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.5/3.5/4.6 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 7.700 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SEIYA 2

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 1.5/2.0/2.5/3.3/4.2/5.0/6.5 kW
SEER/SCOP: od 6.90/4.60
Chłodzenie/Grzanie:
A++/A++

Cena katalogowa:
od 3.950 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SHORAI EDGE

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/4.6/5.0/6.1/7.0 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 6.100 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Toshiba o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com