Klimatyzacja Toshiba Seiya 2

SEIYA 2 2

Klimatyzator Toshiba Seiya 2

W coraz większej ilości domów i mieszkać można spotkać się z klimatyzacją, która powoli staje się nieodłącznym elementem naszego życia. Klimatyzator Seiya 2 marki Toshiba łączą w sobie zaawansowaną technologię, niską cenę oraz niesamowicie dokładną estetykę.  Nowa generacja modelu Seiya dostępna jest w wielu wydajnościach chłodniczych – od 1.5 do 6.5 kW. Dlaczego warto zainwestować właśnie w to urządzenie?

Klimatyzator ścienny Toshiba Seiya 2 – klimatyzacja na najwyższym poziomie

Klimatyzator Toshiba Seiya 2 umożliwia użytkownikowi dopasowanie jego funkcji do własnych potrzeb. Co więcej, idealnie wpasuje się on w każde wnętrze. Jego dokładny i zgrabny design o subtelnych zaokrągleniach i dyskretnym podświetleniu LED sprawi, że dopełni nawet najbardziej eleganckie pomieszczenie. Urządzenie to nie służy jednak tylko do klimatyzacji wnętrza bądź jego dogrzewania. Toshiba Seiya 2 to zdecydowanie więcej, niż klimatyzator. Został zaprojektowana z myślą o komforcie nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Lepsza jakość powietrza, ekologia i cicha praca urządzenia

Urządzenie to pełni również funkcję oczyszczania powietrza. Eliminuje on nawet do 85% drobnych cząsteczek zanieczyszczeń o średnicy 2.5 cm. Dzięki zastosowaniu filtrów ultra-fresh klimatyzator Seiya 2 zapewnia świeże powietrze i dba o Twoje zdrowie. Badania wykazały ścisły związek między narażeniem na drobne cząsteczki i chorobami układu oddechowego szczególnie chorób przewlekłych jak astma czy alergie.

Marka Toshiba stale stara się poszukiwać i uwzględniać ekologiczne rozwiązania w swoich klimatyzatorach. Jej najnowsze modele są więc wyposażone w czynnik chłodniczy R32. Charakteryzuje się on niskim globalnym ociepleniem i zerowym wpływem na warstwę ozonową.

Posiadając klimatyzator w swoim mieszkaniu nie chcemy, aby jego praca zakłócała nam codzienne funkcjonowanie. Hałas nie sprzyja ani w domu, ani w pracy. Klimatyzator Toshiba Seiya 2 to cicha i wydajna praca urządzenia. Posiada on tryb cichy, dzięki czemu może on obniżyć poziom generowanej głośności. Toshiba to firma wykorzystująca technologię inwerterową oraz sprężarki z czynnikiem R32 marki. Zapewnia to cichą i wydajną pracę urządzenia.

Tryb cichej pracy agregatu zewnętrznego

Toshiba wykorzystuje najlepsze rozwiązania nie tylko dla jednostek wewnętrznych, ale i zewnętrznych. Za sprawą jednego przycisku na pilocie sterowania można zredukować ciśnienie akustyczne jednostki zewnętrznej i tym samym zredukować poziom hałasu na zewnątrz.

Dlaczego powinieneś wybrać Toshibę Seiya 2 dla siebie i Twojej rodziny?

Klimatyzator to urządzenie do chłodzenia i ogrzewania, ale nie tylko. Dzięki dodatkowym funkcjom możliwe jest jego intuicyjne sterowanie. Dzięki opcjonalnemu modułowi WiFi możesz dostosować swój komfort w każdym momencie, przy pomocy swojego smartfona i aplikacji Toshiba Home AC Control. Nieważne czy akurat przebywasz w tym czasie w domu, czy może dopiero wychodzisz z pracy. Jakie jeszcze zalety posiada ten klimatyzator ścienny?

  • Klasa energetyczna A++ dla chłodzenia i grzania,
  • Samoczyszczący się wymiennik ciepła, który zapobiega rozwojowi pleśni i osadzaniu się kurzu,
  • Wybór trybu pracy,
  • Wybór optymalnego nawiewu i kontrola jego siły,
  • Funkcja ochrony przed wychłodzeniem pomieszczeń w czasie zimy, czyli ustawienie temperatury w zakresie od 8 do 13 stopni Celsjusza,
  • Funkcja komfortowego snu,
  • Komunikacja przewodowa, realizowana przez połączenie przewodem sterownika z jednostką klimatyzatora.

Jednak to nie wszystko! Klimatyzacja ścienna Toshiba Seiya 2 posiada jeszcze więcej zalet, jak chociażby programator czasowego włączenia i wyłączenia. Klimatyzator ten został stworzony do pracy w skrajnych warunkach – od -15°c aż do 46°c w trybie chłodzenia i od -15°c do 24°c w trybie ogrzewania.

Jak wybrać najlepszy klimatyzator?

Kiedy decydujemy się za zakup urządzenia klimatyzacyjnego do swojego domu lub mieszkania nie chcemy, aby wybór okazał się fiaskiem. Z tego powodu warto się najpierw zastanowić nad trzema istotnymi kwestiami, a mianowicie:

  • ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup klimatyzatora,
  • ilość i wielkość klimatyzowanych pomieszczeń, która umożliwia dobranie najlepszego sprzętu i ilości jednostek wewnętrznych,
  • funkcje dodatkowe – zmieniaj ustawienia harmonogramu dostosowując go do danych dni lub wybierz sterowanie przez WiFi! A może urządzenie ma tylko chłodzić i dogrzewać pomieszczenie?

Klimatyzatory Toshiba Seiya 2 w ofercie TERMOPOL ICE!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w montażu i profesjonalnego serwisu klimatyzacji w domach, mieszkaniach czy biurach. W ofercie TERMOPOL ICE znajdują się urządzenia od producentów światowych marek – w tym Toshiba. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo związane z klimatyzacją. Pomagamy nie tylko w doborze odpowiedniego klimatyzatora, ale również zapewniamy szybką realizację zlecenia.

Nasze bogate doświadczenie w branży HVAC sprawia, że decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji i naprawy klimatyzacji.

Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego klimatyzatora? Skontaktuj się z nami! W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór jednostek wewnętrznych marki Toshiba.


TOSHIBA LOGO.jpg

TOSHIBA HAORI

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.5/3.5/4.6 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 7.700 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SEIYA 2

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 1.5/2.0/2.5/3.3/4.2/5.0/6.5 kW
SEER/SCOP: od 6.90/4.60
Chłodzenie/Grzanie:
A++/A++

Cena katalogowa:
od 3.950 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SHORAI EDGE

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/4.6/5.0/6.1/7.0 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 6.100 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Toshiba o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com