Klimatyzator Toshiba Haori

HAORI 1

Klimatyzator Toshiba Haori

Klimatyzatory cieszą się ogromną popularnością w biurach, domach czy mieszkaniach. Toshiba Haori to nieograniczone możliwości dla Ciebie i całej rodziny. Dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, urządzenie to wpisze się w każde wnętrze. To co najbardziej wyróżnia ten klimatyzator to panel przedni. Posiada on bardzo atrakcyjna pokrycie tekstylne frontu. Doskonała wydajność, wiodąca jakość powietrza i cicha praca to tylko niektóre z wielu zalet klimatyzatora Toshiba Haori.

Klimatyzator ścienny Toshiba Haori  – urządzenie, które stanowi jedność z Twoim wnętrzem

Nie chcesz, aby urządzenie klimatyzacyjne rzucało się w oczy przy każdym wejściu do pomieszczenia? Wybierz sprzęt, który wpasuje się w Twoje wnętrza! Klimatyzator Haori posiada smukłą sylwetkę o unikalnym kształcie, a jego obudowa pokryta jest tekstylną tkaniną, którą możesz z łatwością wymieniać. W wyposażeniu, do Twojej dyspozycji, znajdują się dwie tkaniny – jasnoszara i ciemnoszara, sześć opcjonalnych na zamówienie i nieskończenie wiele dostępnych materiałów, które możesz skroić samodzielnie. W tym celu do sprzętu dołączona jest instrukcja i szablon. Dzięki temu możesz dopasować jego kolor do np. wystroju świątecznego. Są one bardzo łatwe do założenia – należy je oblec i przypiąć.

Model ten został nagrodzony wieloma nagrodami, m.in. iF Design Award w kategorii Building Technology.

Toshiba Haori – sterowanie i funkcje

Dlaczego warto zdecydować się na ten sprzęt? Już odpowiadamy! Klimatyzator Haori marki Toshiba posiada klasę energetyczną chłodzenia na poziomie A+++. Tak samo sytuacja wygląda w kwestii klasy energetycznej grzania. Co więcej, cicha jednostka wewnętrzna (19 dBA) nie będzie Cię rozpraszać podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Dzięki temu urządzeniu poprawisz jakość powietrza w swoim domu -a to wszystko dzięki filtrowi Toshiba Ultra Pure. Wychwytuje do 94 % cząstek stałych PM. Nie można zapomnieć o jonizatorze plazmowym, który wyłapuje i neutralizuje zanieczyszczone cząsteczki (wirusy, bakterie). Technologia Toshiba Magic Coil zapewnia natomiast czystość wymiennika ciepła. Tryb ECO i wybór poziomu mocy pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za prąd, a przycisk Hi-Power umożliwi szybkie chłodzenie bądź ogrzewanie pomieszczenia.

Innowacyjna konstrukcja nawiewu w technologii HADA-Care pozwala na utrzymanie strumieni powietrza płasko przy suficie ograniczając bezpośredni nawiew. Jakie jeszcze inne funkcje posiada model Haori?

  • preset – ustawienia indywidualne użytkownika zapisane i aktywowane przez naciśnięcie jednego przycisku,
  • pełna kontrola głosowa – kompatybilność z asystentem Google Home i inteligentnymi głośnikami Amazon Alexa,
  • komunikacja przewodowa – występuje tam, gdzie potrzebna jest przewodowa komunikacja realizowana poprzez połączenie przewodem sterownika z jednostką,
  • monitorowanie zużycia energii,
  • sterowanie żaluzjami góra-dół, prawo-lewo z pilota,
  • funkcja komfortowego snu – kontrola siły nawiewu,
  • zintegrowane fabrycznie Wi-Fi do sterowania klimatyzatorem – zarządzanie funkcjami klimatyzatora może odbywać się w Twoim smartfonie! Wystarczy pobrać darmową aplikację Toshiba Home AC Control!

Ponadto, klimatyzator Haori został wyposażony w stylowy pilot z czarną szczotkowaną fakturą, montowany na uchwycie magnetycznym, opcjonalny sterownik na podczerwień z programatorem tygodniowym.

Klimatyzacja ścienna Haori w naszej ofercie!

Specjaliści pracujący w TERMOPOL ICE posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku. W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia od producentów światowych marek, w tym również firmy Toshiba.

Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC. Jeśli zdecydujesz się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji czy naprawy klimatyzacji.


TOSHIBA LOGO.jpg

TOSHIBA HAORI

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.5/3.5/4.6 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 7.700 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SEIYA 2

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 1.5/2.0/2.5/3.3/4.2/5.0/6.5 kW
SEER/SCOP: od 6.90/4.60
Chłodzenie/Grzanie:
A++/A++

Cena katalogowa:
od 3.950 PLN

Nasza cena:

TOSHIBA SHORAI EDGE

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/4.6/5.0/6.1/7.0 kW
SEER/SCOP: od 8.50/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 6.100 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Toshiba o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com