Klimatyzacja Sulejówek

Frame 2sulejowek

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na ochłodzenie swojego wnętrza latem lub ogrzanie go zimową porą świetnie trafiłeś! Niezależnie od tego czy zależy Ci na obniżeniu temperatury w domu, mieszkaniu czy biurze, najlepszym rozwiązaniem będzie tu klimatyzacja. Od lat specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie klimatyzatorów, również na terenie Sulejówka. Dzięki naszym usługom zyskasz optymalne warunki termiczne, za czym idzie polepszenie komfortu życia codziennego. Oferujemy bogaty wybór urządzeń i obsługę najwyższej jakości!

Jaki klimatyzator do domu wybrać?

Zespół naszych fachowców z chęcią doradzi Ci najlepsze rozwiązanie. Następnie wykona montaż sprzętu z dbałością o szczegóły i pokaże jak poprawnie korzystać z urządzenia. Pomagamy dobrać niezawodny sprzęt, który będzie służył Ci przez wiele lat oraz nie generuje dużych kosztów i hałasu podczas pracy. Dyskretnie będzie on ochładzał Twoje pomieszczenie w trakcie upałów i zastąpi elektryczne grzejniki w chłodniejsze dni. Równie ważna co jakość jest dla nas estetyka, dlatego wybieramy klimatyzatory, które będą prezentować się stylowo, wpisując się w każdy design.

KETE B
SEIYA 2

Klimatyzacja dla firm – Sulejówek

Optymalna temperatura w miejscu pracy jest niezwykle ważna dla komfortu pracowników oraz ich wydajności. Dobór sprzętu nie może być tu przypadkowy, zatem warto powierzyć to zadanie specjalistom. Przy wyborze urządzenia ważne są parametry biura jak np. stopień nasłonecznienia, metraż, rodzaj zagospodarowania przestrzeni oraz sposób jej użytkowania. Jeśli zależy Ci zatem na wydajnym chłodzeniu, zgłoś się do nas i zyskaj pewność, że klimatyzacja będzie działać zgodnie z oczekiwaniami.

Split czy multi split Na co zwrócić uwagę przy zakupie klimatyzatora?co wybrać?

Jeśli zdecydowałeś się na kupno klimatyzatora powinieneś ustalić kilka ważnych kwestii, które pomogą Ci dokonać najlepszego dla Ciebie wyboru. Należą do nich:

  • budżet – zastanów się ile pieniędzy możesz przeznaczyć na inwestycję. W naszej ofercie znajdziesz różne półki cenowe oraz parametry sprzętu, więc z pewnością znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Pamiętaj też, że klimatyzator to zakup na lata, więc niekoniecznie warto na nim zbyt oszczędzać
  • liczba i wielkość klimatyzowanych pomieszczeń – przemyśl czy chcesz, aby klimatyzowane było jedno czy kilka pokoi. Taka informacja pomoże nam dobrać jak najlepszy sprzęt o spersonalizowanych parametrach. Z tego powodu również wymiary wnętrz mają duże znaczenie

  • dodatkowe funkcje – nowoczesne klimatyzatory mogą pochwalić się szeregiem specjalnych funkcji. Znajdziesz wśród nich m.in. Filtry HEPA, sterowanie przez Wi-Fi czy harmonogramy działania sprzętu. Dzięki odpowiedniemu dobraniu funkcji możesz znaleźć klimatyzator, który dopasujesz indywidualnie do swoich potrzeb
FLEXIS SILVER SHINE
VERSU CLOTH STONE X

Klimatyzacja z montażem – dlaczego nasza firma?

Nasza firma działa na rynku ponad 30 lat. Długi staż pracy pozwolił nam na poznanie specyfiki działania wielu różnych urządzeń. Bazując na doświadczeniu i obszernej wiedzy technicznej, potrafimy dobrać odpowiedni sprzęt do konkretnego pomieszczenia. Poza pomocą w wyborze najlepszego sprzętu dostosowanego do potrzeb naszych klientów zapewniamy również terminowy, szybki i profesjonalny montaż całej instalacji.


JA2 7

Zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji do domu, mieszkaniu lub biurze? Skontaktuj się z nami! Pomagamy dobrać urządzenie odpowiednie do potrzeb klienta i wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzatorów split oraz multisplit!

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com