Klimatyzator Rotenso Teta X

TETA X

W dzisiejszych czasach, gdy zmiany klimatyczne stają się coraz bardziej odczuwalne, poszukiwanie skutecznych rozwiązań całorocznych, mających na celu utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz pomieszczeń staje się coraz bardziej palącą kwestią. Wśród szerokiego spektrum dostępnych na rynku rozwiązań, klimatyzator Rotenso Teta X wyróżnia się nie tylko innowacyjnym podejściem do chłodzenia, ale również wyjątkową efektywnością i funkcjonalnością, a także możliwością grzania. Prześledzimy jego główne cechy techniczne, zalety oraz możliwości, które sprawiają, że staje się on niezbędnym elementem wyposażenia dla tych, którzy cenią sobie nie tylko komfort, ale również ekonomię i ekologiczne podejście. Udowodnimy, że klimatyzacja Rotenso Teta X cechuje się wysoką wydajnością i nie ma tu mowy o kompromisach.

Oczyszczanie powietrza i jonizacja

Całoroczne urządzenie do chłodzenia i grzania Teta wyróżnia się zawansowanymi rozwiązaniami w gamie klimatyzatorów ściennych Rotenso, dzięki rozwiązaniom dotyczących oczyszczania powietrza. Klimatyzacja ta, dzięki technologii Windless uwalnia powietrze delikatnym nawiewem, maksymalnie rozproszonym strumieniem poprzez 975 mikrootworów, znajdujących się w łopatkach żaluzji klimatyzatora. Super jonizator bipolarny iAIR eliminuje z powietrza wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Jonizator bipolarny zapewnia czyste powietrze poprzez wytworzenie ujemnych jonów. Nieprzyjemne zapachy zostają usunięte praktycznie natychmiast po kontakcie jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem. Natomiast wbudowana lampa LED UV – skutecznie eliminuje drobnoustroje, usuwa z otoczenia większość szkodliwych bakterii, roztoczy i grzybów.

W jednostce wewnętrznej zostały zastosowane filtry:

  • elektrostatyczny HD iAIR – zatrzymuje większe zanieczyszczenia takie jak kurz i pyłki, uniemożliwiając tym samym osadzanie się ich na podzespołach urządzenia i negatywnie wpływać na ich żywotność oraz wydajność,
  • iAIR 3w1: Fotokatallityczny + Aktywny węgiel + Cold Nano – likwiduje cząstki organiczne, spaliny oraz szkodliwe gazy,
  • iAIR 3w1: Katechinowy + Silver Ion + witamina C – eliminuje zapachy dymu papierosowego, kuchenne oraz bakterie i grzyby (z wysoką skutecznością 99,9%), a do tego redukuje poziom stresu i chroni przed działaniem promieni UV.

Sterowanie klimatyzatorem

Wbudowany w klimatyzatorze moduł Wi-Fi umożliwia użytkownikowi połączenie z urządzeniem za pomocą aplikacji SmartLife-SmartHome dostępnej na smartfony i tablety. Dzięki której mamy dostęp do możliwości zaprogramowania czasu włączenia, zmiany aktualnego trybu pracy, włączenie funkcji snu i autodiagnozy.

Rotenso Teta X dysponuje dwoma termometrami. Jeden z nich umieszczony jest w jednostce wewnętrznej, a drugi w pilocie. Na podstawie odczytów temperatury dostosowuje swoje działanie, aby zapewnić wysoką efektywność pracy urządzenia przy minimalnym poborze energii.

Funkcja grzania i chłodzenia

Klimatyzacja ścienna Rotenso Teta może służyć jako jedyne źródło ciepła w domu lub mieszkaniu. Umieszczona w jednostce zewnętrznej grzałka tacy ociekowej szybko roztapia śnieg i lód zapewniając stabilną, efektywną i wydajną prace. Pozwala to również na prace klimatyzatora nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych i niezawodność funkcji grzewczej. Zastosowany silnik BLDC pozytywnie wpływa na skrócenie czasu potrzebnego do osiągnięcia żądanej temperatury.

Klimatyzator Teta uwalnia powietrze delikatnym strumieniem wydobywającym się z 975 mikrootworów w trybie grzania i chłodzenia a dzięki zastosowanym filtrom w klimatyzowanym pomieszczeniu powietrze jest zdrowsze.

Nowoczesny inwerter w zależności od zapotrzebowania, może wybrać jeden z 30 zakresów częstotliwości sprężarki tak, aby zapewnić maksymalną wydajność klimatyzatora przy minimalnym zużyciu energii.

Klimatyzator Rotenso Teta dostępny w naszej ofercie!

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w montażu i profesjonalnego serwisu klimatyzatorów w domach, mieszkaniach czy biurach. W ofercie TERMOPOL ICE znajdują się urządzenia od producentów światowych marek – w tym Rotenso. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo związane z klimatyzacją. Pomagamy nie tylko w doborze odpowiedniego klimatyzatora, ale również zapewniamy szybką realizację zlecenia.

Nasze bogate doświadczenie w branży HVAC sprawia, że decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji i naprawy klimatyzacji.

Potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego urządzenia dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór jednostek wewnętrznych marki Rotenso.


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Rotenso Teta o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com