Klimatyzator Rotenso Mirai X

MIRAI X

Szukasz urządzenia, które wpływa na skuteczną eliminacje zanieczyszczeń i jednocześnie ogrzewa pomieszczenie? Klimatyzator ścienny Rotenso Mirai X wyposażony jest w jonizator powietrza oraz zestaw filtrów, dzięki czemu skutecznie eliminuje zanieczyszczenia i zapewnia odświeżone powietrze. Wykrywa obecność użytkownika i automatycznie dostosowuje kierunek i siłę przepływu powietrza. Zaawansowana technologia pozwala na grzanie klimatyzatorem nawet, gdy temperatura na zewnątrz spada do -30°C. Model Mirai generacji X posiada najwyższą klasę energetyczną A+++.

Funkcje klimatyzatora ściennego Rotenso Mirai

Klimatyzator Mirai wyposażony jest w czujnik ruchu, który wykrywa obecność użytkownika i dostosowuje, w zależności od wybranego trybu, kierunek oraz przepływ powietrza. W trybie chłodzenia uruchamia się inteligentny czujnik ruchu smart eye away, dzięki któremu klimatyzator automatycznie dostosowuje kierunek oraz przepływ powietrza do osoby przebywającej w pomieszczeniu, a także ustawia odpowiedni kąt i unika bezpośredniego nawiewu. Natomiast w trybie grzania uruchamia się funkcja smart eye away follow, która w przeciwieństwie do poprzednio wymienionej, ustawia nawiew tak, aby podążać za osobą znajdującą się w pomieszczeniu. Klimatyzator może utrzymywać ciepło nawet przy nawet -30°C na zewnątrz, gwarantując komfort termiczny, dzięki czemu urządzenie może pracować jako jedyne źródło ciepła w domu.

Klimatyzacja ścienna Rotenso Mirai wyposażona jest w wbudowany moduł Smart WiFi, co pozwala użytkownikowi na zdalne sterowanie urządzeniem. Aplikacje NetHome Plus dostępna na smartfony i tablety pozwala na:

 • ustawienie tygodniowego harmonogramu, który pozwala zaprogramować włączenie i wyłączenie pracy klimatyzatora o konkretnej godzinie,
 • uruchomienie trybu sen i dostosowanie temperatury do własnych potrzeb,
 • sprawdzenie i dostosowanie temperatury,
 • korzystanie z funkcji autodiagnozy.

Klimatyzator jest wyposażony w różne tryby pracy, opierający się na systemie nawiewu 4d eMOTO, aby zapewnić najwyższy komfort osoby przebywającej w pomieszczeniu:

 • super cichy eMOTO – funkcja cichej pracy
 • turbo eMOTO – błyskawiczne schłodzenie bądź nagrzanie pomieszczenia
 • Eco eMOTO – urządzenie zużywa nawet o 60% mniej energii elektrycznej
 • 1W tryb czuwania – urządzenie jak sama nazwa wskazuje zużywa jedynie 1W energii
 • tryb ciszy – wyciszenie komunikatów i dźwięków pochodzących z klimatyzatora
 • tryb sen – zapewnia komfortowy sen, dzięki optymalnej temperaturze

Warto wspomnieć, że klimatyzacja Rotenso Mirai posiada pilota, dzięki któremu jesteśmy w stanie w łatwy i szybki sposób sterować pracą żaluzji pionowych urządzenia. Oczywiście, tego samego możemy dokonać za pomocą sterownika ściennego, ale po co wstawać z kanapy?

W jaki sposób Rotenso Mirai przyczynia się do zapewnienia czystego powietrza?

Zastosowane w jednostce wewnętrznej filtry gwarantują skuteczną eliminacje zanieczyszczeń i zapewnienie odświeżonego powietrza w pomieszczeniu, oto one:

 • filtr elektrostatyczny HD iAIR – neutralizuje cząsteczki kurzu i pyłu
 • filtr antybakteryjny HEPA iAIR – blokuje większość zanieczyszczeń mechanicznych, równocześnie dezynfekując powietrze z wirusów, komórek grzybów, pierwotniaków i bakterii na poziomie 99,97%
 • filtr Silver Ion iAIR – posiada właściwości bakteriobójcze likwidując 99,99% bakterii i grzybów

Klimatyzator Rotenso Mirai – co sprawia, że jest ekologiczny?

Mirai X to model premium w gamie klimatyzatorów Rotenso, bo przede wszystkim Mirai osiąga niespotykaną w innych urządzeniach efektywność energetyczną.

Wykorzystany w klimatyzacji czynnik chłodniczy R32 jest wydajniejszy od innych stosowanych w przeszłości czynników. Ogranicza negatywny wpływ urządzenia na warstwę ozonową, a także ma najniższy współczynnik GWP równy 675.

Zaawansowana technologia inwerterowa w połączeniu z silnikiem BLDC umożliwia niespotykaną dotąd wydajność pracy klimatyzatora. Obniżając jednocześnie zużycie energii nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. Ważną role odgrywają również zastosowane części: grzałka tacy ociekowej szybko stapia śnieg oraz lód, grzałka karteru sprężarki zapobiega absorbcji czynnika chłodniczego przez olej. Silnik za pomocą 12 poziomów prędkości obrotów dopasowuje wydajność do warunków panujących w pomieszczeniu i pozytywnie wpływa na skrócenie czasu potrzebnego do osiągnięcia żądanej temperatury.

Klimatyzacja ścienna Rotenso Mirai X dostępna w naszej ofercie!

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na terminowy i kompleksowy serwis i montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego urządzenia – zapraszamy do kontaktu!


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Rotenso Mirai o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com