Klimatyzacja Raszyn

Frame 2raszyn

Klimatyzacja staje się standardowym wyposażeniem w domach, mieszkaniach, biurach czy lokalach użyteczności publicznej. Ciągły wzrost temperatur przyczynia się do ocieplania wnętrz, co wpływa źle na samopoczucie i stan zdrowia człowieka. Klimatyzator w pomieszczeniu to niesamowity komfort w codziennym funkcjonowaniu.

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację?

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do montażu klimatyzacji w swoim domu bądź mieszkaniu, to poniżej przedstawiamy kilka jej zalet, które zmienią Twoje zdanie!

  • klimatyzator chłodzi pomieszczenie w czasie upalnych dni – ale nie tylko! Kiedy za oknem jest chłodniej może również grzać Twoje wnętrza
  • jest on wydajny i cichy, dzięki czemu nie będzie Ci przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • klimatyzator jest energooszczędny
  • nowoczesne klimatyzatory posiadają wiele dodatkowych funkcji, jak sterowanie przez WiFi czy filtry powietrza, dzięki którym powietrze w Twoim mieszkaniu jest wolne od zanieczyszczeń i alergenów – idealne rozwiązanie dla alergików i astmatyków
  • klimatyzacja w domu to odczuwalny komfort dla każdego domownika
KETE B
SEIYA 2

O czym należy pamiętać przy wyborze odpowiedniego klimatyzatora?

Aby odpowiednio dobrać klimatyzator do swojego domu należy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Pierwsza z nich to budżet, jaki możesz przeznaczyć na zakup sprzętu. Pamiętaj jednak, że to inwestycja na lata, 365 dni w roku. a nie tylko na jeden sezon, kiedy za oknem są upały. Nie warto więc na niej za bardzo oszczędzać. Kolejna sprawa to ilość klimatyzowanych pomieszczeń. Od tego zależy, który model urządzenia powinien znaleźć się w Twoim domu. Na koniec – dodatkowe funkcje. Nowoczesne sprzęty posiadają wiele innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym użytkownik może cieszyć się jeszcze większym komfortem.

Split czy multi split – co wybrać?

Klimatyzacja w domu dba o odpowiednią temperaturę i czystość powietrza w jednym bądź kilku pomieszczeniach, nieważne czy to prywatny dom czy mieszkanie. Czym jednak różni się klimatyzator split od multisplit?

Pierwszy z nich posiada jedną jednostkę zewnętrzną i jedną jednostkę wewnętrzną. Jest on przeznaczony do klimatyzowania jednego pomieszczenia. Drugi natomiast posiada jedną jednostkę zewnętrzną i kilka wewnętrznych (2-5), dzięki czemu klimatyzacja może działać w wielu pomieszczeniach niezależnie od siebie.

FLEXIS SILVER SHINE
VERSU CLOTH STONE X

Jaki jest koszt klimatyzacji?

Na koszt klimatyzacji składa się wybrany model sprzętu, jego montaż oraz doświadczenie fachowca. Warto więc o tą sprawę spytać specjalistów przy zakupie klimatyzatora – oni dokładnie wycenią cały koszt inwestycji.

Montaż i serwis klimatyzacji w Raszynie z TERMOPOL ICE!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurach i jej profesjonalnego serwisu w Warszawie i okolicach – również w mieście Raszyn! W naszej ofercie znajdują się urządzenia od producentów światowych marek – Gree, Haier, Mitsubishi, Toshiba, Daikin – które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Oferujemy profesjonalne, kompleksowe i indywidualne podejście do klienta i fachowe porady w temacie klimatyzacji. Pomagamy w doborze odpowiedniej instalacji i zapewniamy szybką realizację zlecenia.

Decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, przeglądu i serwisu systemów klimatyzacji. Pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie oraz miejsce jego montażu.

SHORAI BLACK

JA2 7

Zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji do domu, mieszkaniu lub biurze? Skontaktuj się z nami! Pomagamy dobrać urządzenie odpowiednie do potrzeb klienta i wykonujemy profesjonalny montaż klimatyzatorów split oraz multisplit!

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com