Klimatyzacja multisplit

Klimatyzacja multisplit

Klimatyzacja multi split

Multi split jest nowoczesnym systemem klimatyzowania. System multi split polega na możliwości podłączenia kilku jednostek wewnętrznych z jedną jednostką zewnętrzną. Dzięki temu nie tylko ograniczymy miejsce w naszym domu, mieszkaniu lub biurze, ale również ograniczymy zużycie energii.

Klimatyzacja multisplit

Czym różnią się klimatyzatory typu split i multi split?

W przeciwieństwie do tradycyjnego systemu klimatyzacji typu spit, w której jedna jednostka zewnętrzna odpowiada jednej jednostce wewnętrznej, multisplit umożliwia zastosowanie jednej jednostki zewnętrznej do kilku wewnętrznych. Dzięki temu możliwe jest grzanie bądź chłodzenie wielu pomieszczeń jednocześnie.

Klimatyzator multi split – zestaw do chłodzenia kilku pomieszczeń jednocześnie

Nowoczesne klimatyzatory multisplit posiadają wiele zalet. Zalicza się do nich m.in.:

– ustawienie odpowiedniej temperatury do indywidualnych wymagań użytkowników – klimatyzowanie wielu pomieszczeń jednocześnie

– sterowanie indywidualne, które zapewnia maksymalny komfort

– redukowanie ilości energii potrzebnej do utrzymania optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu

– pozytywny wpływ na nasze zdrowie – klimatyzatory wyposażone są w filtry powietrze – jest to ogromne udogodnienie dla alergików i astmatyków

– niski poziom hałasu – urządzenia te pracują bardzo cicho, co pozwala na wykonywanie codziennych czynności bez niepotrzebnego rozproszenia

– elastyczne możliwości montażu, czyli swoboda montażu różnych typów klimatyzatorów

– różne typy poszczególnych jednostek wewnętrznych umożliwiają lepsze dopasowanie klimatyzatora do obiektów komercyjnych, domu bądź mieszkania

– dodatkowe funkcje, jak np. Wi-Fi czy jonizacja powietrza

– klimatyzator to inwestycja na cały rok – latem chłodzi, a zimą dociepla pomieszczenia

Klimatyzacja multisplit
Klimatyzacja multisplit

Co należy wziąć pod uwagę decydując się na system klimatyzacyjny multi split?

Decydując się na klimatyzator multi split należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Są to m.in.:

– liczba pomieszczeń – dzięki tej informacji możemy wybrać odpowiednią ilość jednostek wewnętrznych

– wielkość danych pomieszczeń – decyduje to o mocy urządzeń, którą potem się sumuje i na tej podstawie dobiera odpowiedni agregat

– długość instalacji – agregat najlepiej jest umieścić w takim miejscu, aby długość instalacji do niego była jak najmniejsza

Montaż i serwis klimatyzacji w systemie multisplit

W naszej ofercie skupiliśmy się na najpopularniejszych typach klimatyzatorów i urządzeniach, które najlepiej sprawdzają się w Twoim nowoczesnym biurze, domu i mieszkaniu.

Oprócz markowych klimatyzatorów typu split (ścienne, kanałowe, kasetonowe) dysponujemy również systemami multi split oraz VRF. Dzięki dużej różnorodności naszych produktów mamy możliwość  na idealne dopasowanie urządzeń do indywidualnych potrzeb klientów.

Przy wyborze konkretnego rozwiązania kierujemy się przede wszystkim Twoimi oczekiwaniami, ale też miejscem montażu. Dlaczego? Zarówno Tobie, jak i nam zależy na oszczędności miejsca. Możemy również stworzyć indywidualny projekt, a na jego podstawie dopasować poszczególne elementy układu klimatyzacji.

Mamy zaufanie do urządzeń marek dostępnych w naszej ofercie (Haier, Mitsubishi, AUX, Toshiba, Daikin) i z tego powodu zajmujemy się nie tylko ich dystrybucją, ale także instalacją i serwisem.

Ze względu na obecność czynnika chłodniczego klimatyzatory multi split muszą  być montowane przez doświadczonego instalatora klimatyzacji. Zaufaj więc naszym specjalistom!

Klimatyzacja multisplit

Klimatyzacja multisplit

Zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji w swoim mieszkaniu, domu lub biurze? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dobrać urządzenie odpowiednie do Twoich wymagań!

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat! Postaw na doświadczenie i normalne, ludzkie podejście!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com