Klimatyzacja Mitsubishi

Frame 3mitsu

Klimatyzacja powoli staje się nieodłącznym elementem naszego życia. Nie znajdziemy jej już tylko w supermarketach i lokalach usługowych, ale również w biurach, domach i mieszkaniach. Bez względu na to czy mamy do czynienia z upalnym latem czy mroźną zimą zależy nam, aby w naszych wnętrzach panował komfort. Dzięki systemom klimatyzacji marki Mitsubishi jest to możliwe.

Klimatyzator Mitsubishi Electric – innowacyjna technologia dla komfortu i efektywności

Mitsubishi Electric jest światowym liderem w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Każdy klimatyzator tej marki zapewnia lata bezproblemowej i prawie bezobsługowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i minimalnym wpływie na środowisko naturalne. Marka ta stara się zapewnić harmonię między komfortem użytkowników, a ekologią.

Klimatyzatory Mitsubishi przeznaczone są do domów, biur czy lokali użyteczności publicznej. Każdy z nich cechuje się nadzwyczaj wysokim komfortem nawiewu, niepowtarzalnym designem, łatwością dostosowania różnorodności modeli do każdego typu pomieszczenia oraz inteligentną obsługą. Inżynierowie marki opracowali innowacyjne i wytrzymałe systemy zdolne do nieustannej pracy praktycznie w każdych warunkach.

me msz ef black2
LN ONYX BLACK

Klimatyzatory Mitsubishi – wyprodukowane specjalnie dla Ciebie

Marka stara się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby swoich klientów. Z tego powodu oferuje ona trzy linie produktów:

 • klimatyzatory z Serii M do użytku domowego – szeroka gama jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, które zapewniają wydajność  pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach; wiele systemów wyposażonych jest w czujnik „I-see sensor” – jest to oryginalne rozwiązanie firmy, które zapewnia lepsze sterowanie klimatyzacją,
 • klimatyzację Mr. Slim do zastosowań komercyjnych – seria małych i średnich klimatyzatorów pokojowych typu split, zapewniających wygodę użytkowania i komfort powietrza w pomieszczeniu; dzięki jednostce inwerterowej możliwa jest niezwykle cicha praca przy wysokim współczynniku wydajności,
 • systemy klimatyzacji VRF – City Multi – fenomenalna dystrybucja strumieniami powietrza i niezależna kontrola jednostek wewnętrznych.

Każdy z oferowanych sprzętów odznacza się oryginalną estetyką i wzornictwem. Dzięki temu klimatyzacja Mitsubishi lepiej wpisuje się w stylistykę wnętrza.

Warto również wspomnieć, że klimatyzatory Mitsubishi jako jedne z nielicznych na rynku zostały wyposażone w działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne. Dzięki temu można kierować strumień powietrza w różne strony, dla jeszcze bardziej komfortowego chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń.

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory Mitsubishi Electric?

Klimatyzatory Mitsubishi Electric posiadają nowatorskie rozwiązania. Nie są to urządzenia, których będziemy używać tylko przez jeden sezon. Oprócz chłodzenia latem i dogrzewaniem kiedy na dworze jest zimniej, klimatyzatory Mitsubishi posiadają wiele innych zalet, takich jak:

 • klimatyzator Mitsubishi jest energooszczędny – niskie zużycie energii elektrycznej,
 • nowoczesne filtry – oczyszczanie powietrza przy pomocy filtrów „Plasma-Quad Plus”,
 • komfort użytkowania – szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na intuicyjną obsługę sprzętu,
 • cicha praca urządzenia,
 • wysoka wydajność grzewcza,
 • szeroka oferta produktowa.
me msz ln white V
me przypodlogowe MFZ KT

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego klimatyzatora ściennego Mitsubishi?

Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój klimatyzator był wydajny i spełniał wszystkie Twoje potrzeby, to pamiętaj, aby przy jego wyborze wziąć pod uwagę:

 • budżet – zastanów się ile możesz przeznaczyć na tą inwestycję,
 • ilość i wielkość pomieszczeń, które będą klimatyzowane – od tego zależy dobór odpowiedniego modelu klimatyzatora,
 • obecność dodatkowych funkcji – czy zależy Ci na dodatkowych opcjach jak np. sterowanie przez Wi-Fi czy jonizatory powietrza? A może klimatyzator ma tylko chłodzić i grzać pomieszczenie?

Klimatyzatory Mitsubishi w TERMOPOL ICE

Mamy wieloletnie doświadczenie w montażu klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurach i jej profesjonalnego serwisu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia od producentów światowych marek – w tym również Mitsubishi. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w zakresie klimatyzacji. Pomagamy w doborze odpowiedniego klimatyzatora i zapewniamy szybką realizację zlecenia.

Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC. Decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji oraz naprawy klimatyzacji. Pomożemy wybrać Ci najlepszy klimatyzator marki Mitsubishi oraz miejsce jego montażu.

EF SILVER

Klimatyzatory Mitsubishi w ofercie TERMOPOL ICE


obraz 3

MITSUBISHI MSZ-AP/AY

Ogrzewanie przy -15°C/-20°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/4.2/5.0/6.1/7.1 kW
SEER/SCOP: od 8.60/4.20
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A++

Cena katalogowa:
od 5.360 PLN

Nasza cena:

MITSUBISHI MSZ-EF PREMIUM

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.5/3.5/4.2/5.0 kW
SEER/SCOP: od 9.20/4.70
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A++

Cena katalogowa:
od 6.740 PLN

Nasza cena:

MITSUBISHI MSZ-LN DIAMOND

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.5/3.5/5.0/6.1 kW
SEER/SCOP: od 10.50/5.20
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 9.680 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Mitsubishi o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com