Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond

Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond
Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond
Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond
Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond

Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-LN

Mitsubishi Electric to światowej klasy firma, która produkuje systemy klimatyzacyjne do zastosowań prywatnych i przemysłowych. Są to urządzenia pełne innowacyjnych rozwiązań, zdolne do nieustannej pracy w prawie każdych warunkach, które występują na świecie. W swojej ofercie, Mitsubishi Electric posiada szeroki wybór inteligentnych systemów klimatyzacyjnych, które są nie tylko nowoczesne, ale i energooszczędne. Jednym z nich jest klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric MSZ-LN Diamond.

Klimatyzator Mitsubishi Diamond MSZ-LN

Większość czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach – szkole, uczelni, domu czy biurze. Nie zdajemy sobie nawet sprawy z obecności wirusów w otaczającym nas powietrzu. Jego jakość ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie, zdrowie czy nawet wydajność pracy. Rozwiązaniem tego problemu są klimatyzatory z nowoczesnymi funkcjami. Jednym z nich jest model MSZ-LN!

Obecny w tym sprzęcie system oczyszczania powietrza z wydajnym poczwórnym filtrem plazmowym Plus skutecznie usuwa z powietrza nawet mikroskopijne cząstki! Zdecydowanie urządzenie to podnosi komfort swoim użytkownikom – w szczególności alergikom i astmatykom.

Wybierz kolor klimatyzacji Mitsubishi i pokaż swój indywidualizm!

Marka Mitsubishi Electric z myślą o swoich klientach wprowadziła cztery wersje kolorystyczny klimatyzatora. Model Diamond posiada następujące możliwości:

 • Ruby Red to nie tylko ciekawy akcent kolorystyczny, ale również ekskluzywny wystrój wnętrza.
 • Onyx Black jest wyraźnym akcentem stylistycznym. Można go doskonale wykorzystać w najróżniejszych aranżacjach wnętrz.
 • Natural White i Pearl White stworzą nowoczesny kontrast – szczególnie na tle ciemnych ścian. Idealnie dopasowują się do wnętrza pomieszczenia.

Dodatkowo do każdego urządzenia dołączane są pasujące kolorystycznie piloty, które posiadają wyświetlacz z podświetleniem. Do najważniejszych funkcji przypisane są odpowiednie przyciski.

Urządzenie ścienne Diamond wyróżnia się innowacyjnymi funkcjami!

Klimatyzator Mitsubishi Diamond wyróżnia się nie tylko za sprawą eleganckiego wyglądu. Posiada on wiele interesujących funkcji, które wprowadzą użytkowników w najbardziej komfortowy klimat.

Podwójne żaluzje powietrzne

Jednostka ścienna Diamond wyposażona jest w dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne. Mogą one kierować strumień powietrza w różne strony. Dzięki temu chłodzą lub nagrzewają pomieszczenie w szczególnie przyjemny sposób.

Plasma Quad Plus

Filtr Plasma-Quad-Plus działa podobnie jak elektryczna kurtyna. Unieszkodliwia bakterie i wirusy w powietrzu za pomocą wyładowań elektrycznych. Oprócz bakterii, wirusów, alergenów i kurzu filtr Plasma-Quad-Plus bardzo skutecznie usuwa również pleśń i mikrocząstki.

MELCloud

Bezpłatna aplikacja MELCloud umożliwia sterowanie instalacją przez Internet. Wystarczy ściągnąć ją na swojego smartfona, tableta czy komputer. Dzięki niej można monitorować klimatyzację w trybie online, a ważne komunikaty o stanie są przesyłane e-mailem. Aplikacja ta umożliwia również:

 • bezprzewodowe połączenie za pośrednictwem routera,
 • programowanie zegara,
 • zdalną kontrolę i obsługę urządzeń,
 • wskazywanie zużycia energii,
 • protokołowanie i zapisywanie błędów.

Czujnik 3D i-see

Czujnik i-see 3D wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu. Następnie odpowiednio dopasowuje tryb pracy klimatyzacji. Dzięki temu jednostka ścienna Diamond nie tylko oszczędza energię, ale także pozwala również zwiększyć komfort poprzez odpowiednie sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza.

Technologia Hyper Heating

Technologia Hyper Heating została stworzona przez Mitsubishi Electric. Poprawia ona wydajność grzewczą instalacji i umożliwia utrzymanie 100% mocy grzewczej przy temperaturze zewnętrznej do nawet -15 stopni Celsjusza. Co więcej, zapewnia ogrzewanie do -25 stopni Celsjusza!

Inne funkcje urządzenia MSZ-LN

Klimatyzacja Mitsubishi MSZ-LN posiada jeszcze szereg innowacyjnych funkcji, które zapewniają pełen komfort swoim użytkownikom. Jest to m.in.:

 • możliwość podłączenia pilota bezprzewodowego,
 • Econo Cool,
 • programator tygodniowy,
 • i-save,
 • ochrona przed wyziębieniem,
 • tryb nocny,
 • automatyczne sterowanie wentylatorem,
 • i wiele innych!

Klimatyzator Mitsubishi MSZ-LN Diamond

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Mitsubishi o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com