Klimatyzator Mitsubishi MSZ-EF Premium

Klimatyzator Mitsubishi MSZ-EF Premium

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric MSZ-EF Premium

Światowy producent w branży systemów klimatyzacyjnych, Mitsubishi Electric, charakteryzuje się niezwykłymi innowacjami i wytrzymałymi systemami, które mogą pracować w prawie każdych warunkach na naszym świecie. Urządzenia tej marki wykorzystuje się nie tylko do zastosowań przemysłowych, ale również domowych czy biurowych. Każdy model wyprodukowany przez tego producenta to gwarancja wielu lat bezproblemowej eksploatacji przy niskim zużyciu energii i oczywiście minimalnym wpływie na środowisko. Jednym z takich urządzeń jest Klimatyzator Mitsubishi MSZ-EF!

Klimatyzator marki Mitsubishi MSZ-EF Premium – wyjątkowy i nowatorski design

Dekoracyjne urządzenia ścienne Premium stanowią udane połączenie ambicji estetycznych z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Dzięki swojej smukłej obudowie i szerokiemu zakresowi mocy chłodniczej, wpasują się zarówno w duże, jak i małe pomieszczenia oraz umożliwia harmonijną integrację z wystrojem wnętrza. Co więcej, urządzenia te osiągają klasę efektywności energetycznej A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie grzania.

Ten dekoracyjny klimatyzator ścienny Mitsubishi Premium dostępny jest w trzech kolorach – błyszcząca biel, błyszcząca czerń i matowy srebrny. Każdy z nich nada elegancji danemu pomieszczeniu.

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Premium MSZ-EF – funkcjonalności urządzenia

Klimatyzator Mitsubishi Premium to udane połączenie estetyki z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Dowodem są chociażby innowacyjne funkcje, jakie posiada to urządzenie. Co do nich zaliczamy?

Aplikacja MELCloud

Dzięki aplikacji MELCloud, za pomocą smartfona, laptopa czy tabletu można w łatwy sposób sterować urządzeniami zdalnie. Co więcej, istnieje również możliwość monitorowanie pracy klimatyzacji czy jej zużycia energii.

Programator tygodniowy

Za pomocą programatora tygodniowego można zaprogramować aż cztery oddzielne operacje włączania i wyłączania na każdy dzień. W urządzeniu tym w każdej operacji włączenia i wyłączenia można indywidualnie ustawić temperaturę.

Econo Cool

Przyczynia się do oszczędzania energii poprzez automatyczne podniesienie zadanej temperatury o 2 °C w trybie chłodzenia. Zmniejszona moc chłodzenia nie jest odczuwana. Jest to możliwe dzięki specjalnemu programowi wentylatora.

Niski poziom hałasu

Bardzo korzystny wpływ na poczucie harmonii, spokoju i komfortu ma niski poziom hałas wynoszący zaledwie 21 decybeli.

Filtr z jonami srebra

Powłoka, która zawiera jony srebra pozwala uzyskać wysoką czystość powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia bakterii, zapachów i alergenów.

Inne funkcjonalności

Mitsubishi wykorzystuje w swoich urządzeniach najnowocześniejszą technologię. Klimatyzatory tej marki nie tylko osiągają najwyższą efektywność energetyczną, ale dzięki dodatkowym funkcjom sprawią, że jakość powietrza w domu, mieszkaniu czy biurze będzie o wiele lepsza. Model MSZ-EF posiada również:

  • filtr V-Blocking,
  • filtr Plasma-Quad-Connect,
  • automatyczne sterowanie klimatyzatorem,
  • i-save,
  • Silent,
  • tryb pompy ciepła,
  • fabryczne napełnienie czynnikiem chłodniczym R32,
  • i wiele innych!

Klimatyzatory Mitsubishi dostępne w TERMOPOL ICE!

W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia od producentów światowych marek, w tym firmy Mitsubishi Electric. Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego i skutecznego klimatyzatora? Klimatyzacja Mitsubishi MSZ-EF są bardzo ciche i komfortowe dla każdego – poziom hałasu towarzyszący ich pracy wynosi 21 decybeli! Zadbaj o jakość powietrza we wnętrzu swojego mieszkania. Skontaktuj się z nami!

Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC, które pozwala nam zagwarantować naszym klientom terminowy i kompleksowy serwis oraz montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. Oferujemy profesjonalne podejście i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku.

Decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji czy naprawy klimatyzacji.


Klimatyzator Mitsubishi MSZ-EF Premium

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Mitsubishi o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com