Klimatyzator Mitsubishi MSZ-AY

ay jednostka wewnetrzna msz ay hakom hurtownia klimatyzacja wentylacja pompy ciepla multisplit w 1250

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Electric Standard MSZ-AY

Mitsubishi Electric to światowy producent w branży systemów klimatyzacyjnych do zastosowań przemysłowych i prywatnych. Doświadczeni inżynierowie opracowali innowacyjne rozwiązania, dzięki którym sprzęty tej marki są wytrzymałe i zdolne do nieustającej pracy praktycznie w każdych warunkach. Mitsubishi Electric posiada szeroką gamę inteligentnych i energooszczędnych rozwiązań. Jednym z nich jest urządzenie ścienne MSZ-AY.

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Standard Electric MSZ-AY – dyskretny design dopasowany do Twojego wnętrza

Urządzenie ścienne MSZ-AY jest niewielkich wymiarów, dzięki czemu wpasuje się do każdego pomieszczenia. To dyskretna i jednocześnie wyrafinowana konstrukcja do każdego rodzaju zastosowania – biurowego, mieszkaniowego czy nawet małej działalności komercyjnej. Nowe urządzenie ścienne MSZ-AY odznacza się wysokiej klasy wykończeniem powierzchni utrzymanym w matowej bieli. Jej zaokrąglone krawędzie i niewielkie wymiary pozwalają się wtopić w najróżniejszy wystrój wnętrza.

Mitsubishi MSZ-AY jest jednostką wewnętrzną o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu. Co więcej, jest ona dostępna w szerokim zakresie mocy – 2.0, 2.5, 3.5, 4.2, 5.0, 6.1 i 7.1 kW.

Nie można zapomnieć o cichej pracy. Poziom hałasu wynosi zaledwie 18 dB(A). Dodatkowo, w trybie nocnym sygnalizacja akustyczna jest nieaktywna, a kontrolki wygaszone – jednostka zewnętrzna pracuje o 3 dB(A) ciszej!

Sprzęt ten przekonuje do siebie również wieloma ciekawymi dodatkami.

Klimatyzator ścienny Mitsubishi Standard MSZ-AY – filtry i funkcje

Filtr Plasma Quad PLUS

System filtracji Plasma Quad PLUS jest w stanie zahamować do aż 99% unoszących się w powietrzu bakterii, wirusów, pleśni i cząstek stałych PM2,5. Ale to nie wszystko! Zatrzymuje on również do 98% alergenów i pyłków oraz do 99,7% roztoczy i kurzu.

Wbudowany filtr V-Blocking

Filtr V-Blocking o działaniu przeciwwirusowym powstrzymuje przylegające wirusy i inne szkodliwe substancje, w tym pleśnie i alergeny. Urządzenie to z pewnością podnosi komfort codziennego funkcjonowania alergików i astmatyków.

Tryb samooczyszczania

Funkcja Self Clean dostępna w klimatyzatorze Mitsubishi pozwala na osuszenie jednostki wewnętrznej pod koniec chłodzenia, co zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnych zapachów i pleśni.

Zintegrowany MELCloud

Użytkownik może za pomocą kontrolera Wi-Fi zdalnie zarządzać głównymi funkcjami klimatyzatora. Funkcja ta umożliwia mu monitorowanie pracy urządzenia czy jego zużycie energii.

Podwójna powłoka barierowa

Nowoczesna klimatyzacja od Mitsubishi Electric wprowadza idealny klimat w pomieszczeniach, w którym spędzamy większość czasu. Urządzenie to nie tylko pracuje wyjątkowo cicho, ale również wprowadza powłokę Dual Barrier Coating. Dzięki niej, wewnętrzne elementy pokryte są drugą warstwą ochronną, co zapobiega osadzaniu się kurzu i zanieczyszczeń. Zmniejsza w ten sposób zużycie energii i eliminuje potrzeby konserwacji klimatyzatora w tym zakresie.

Urządzenia ścienne Mitsubishi dostępne w naszej ofercie!

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na zagwarantowanie klientom terminowego i kompleksowego serwisu oraz montażu klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. Oferujemy profesjonalne podejście i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku – od wyboru urządzenia, po jego montaż i serwis.

Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC. Decydując się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji czy naprawy klimatyzacji.

Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego i skutecznego klimatyzatora? Skontaktuj się z nami! W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia od producentów światowych marek, w tym firmy Mitsubishi Electric.


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Mitsubishi o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com