Klimatyzacja Łódź

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

W naszej ofercie znajduje się montaż klimatyzatorów i jego serwis na terenie Łodzi. Zapewniamy terminowość wykonania instalacji i szybką realizację usługi. Klimatyzacja oraz pompy ciepła stają się już standardem w województwie łódzkim. Skontaktuj się nami, jeżeli masz zamiar instalować u siebie system klimatyzacji bądź potrzebujesz jego naprawy.

Montaż klimatyzacji Łódź – zalety klimatyzacji w domach i mieszkaniach

Posiadanie klimatyzacji z filtrami powietrza zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Ale to nie wszystko! Inne zalety klimatyzacji w biurze, domu i mieszkaniu to m.in.:

– funkcja chłodzenia szybko może obniżyć temperaturę, a funkcja grzewcza dogrzeje poddasze jesienią i wczesną wiosną bez konieczności uruchamiania centralnego ogrzewania

– są to urządzenia wydajne

– niska głośność pracy urządzenia

– zaoszczędzenie i ograniczenie zużycia energii

– nowoczesne klimatyzatory posiadają wiele dodatkowych funkcji, jak jonizatory i filtry powietrze – szczególne ważne dla alergików i astmatyków, czy sterowanie przez Wi-Fi

– elastyczne możliwości montażu klimatyzacji stacjonarnej

– indywidualne sterowanie, zapewniające ogromny komfort

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi
Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

Klimatyzatory typu split a multisplit – czym się one różnią?

Najpopularniejszym rodzajem klimatyzacji są oczywiście klimatyzatory ścienne, które można podzielić na klimatyzatory split i multisplit. Pierwsze z nich posiadają jedną jednostkę zewnętrzną i jedną wewnętrzną, natomiast drugie – kilka jednostek wewnętrznych i jedną zewnętrzną, którą montuje się – jak sama nazwa wskazuje – na zewnątrz budynku.

Kompleksowy montaż i serwis klimatyzacji w Łodzi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji i jej profesjonalnego serwisu. Posiadamy urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo i fachowe porady w zakresie klimatyzacji oraz indywidualne podejście do klienta. Pomagamy w doborze odpowiedniego klimatyzatora i zapewniamy szybką realizację zlecenia. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu instalacji układu klimatyzacji zarówno w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach czy biurach.

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

Zastanawiasz się nad instalacją klimatyzacji podłogowej, kasetonowej, kanałowej, a może klimatyzatora ściennego typu split bądź multisplit? Skontaktuj się z nami! Wykonujemy montaże klimatyzacji oraz wentylacji na terenie Łodzi. Co więcej, posiadamy szereg zadowolonych klientów!

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat! Postaw na doświadczenie i normalne, ludzkie podejście!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com