Klimatyzacja Łódź

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

W naszej ofercie znajduje się montaż klimatyzatorów i jego serwis na terenie Łodzi. Zapewniamy terminowość wykonania instalacji i szybką realizację usługi. Klimatyzacja oraz pompy ciepła stają się już standardem w województwie łódzkim. Skontaktuj się nami, jeżeli masz zamiar instalować u siebie system klimatyzacji bądź potrzebujesz jego naprawy.

Montaż klimatyzacji Łódź – zalety klimatyzacji w domach i mieszkaniach

Posiadanie klimatyzacji z filtrami powietrza zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Ale to nie wszystko! Inne zalety klimatyzacji w biurze, domu i mieszkaniu to m.in.:

– funkcja chłodzenia szybko może obniżyć temperaturę, a funkcja grzewcza dogrzeje poddasze jesienią i wczesną wiosną bez konieczności uruchamiania centralnego ogrzewania

– są to urządzenia wydajne

– niska głośność pracy urządzenia

– zaoszczędzenie i ograniczenie zużycia energii

– nowoczesne klimatyzatory posiadają wiele dodatkowych funkcji, jak jonizatory i filtry powietrze – szczególne ważne dla alergików i astmatyków, czy sterowanie przez Wi-Fi

– elastyczne możliwości montażu klimatyzacji stacjonarnej

– indywidualne sterowanie, zapewniające ogromny komfort

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

Certyfikowane klimatyzatory – gwarancja jakości i niezawodności

Dbamy o to, aby oferowane przez nas klimatyzatory były najwyższej jakości. Wszystkie nasze urządzenia są certyfikowane, co gwarantuje ich wysoką wydajność i trwałość. Posiadamy szeroką gamę certyfikowanych klimatyzatorów od renomowanych producentów, co pozwala na dobranie idealnego rozwiązania do każdego wnętrza i każdych potrzeb.

Serwis klimatyzacji w Łodzi – profesjonalna obsługa i doradztwo

W naszej ofercie znajduje się kompleksowy montaż oraz serwis klimatyzacji w Łodzi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży HVAC, zapewniamy profesjonalne usługi instalacji klimatyzatorów multisplit oraz serwis istniejących systemów. Jeśli myślisz o instalacji klimatyzacji bądź jej naprawie, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Montaż klimatyzatorów multisplit w Łodzi – idealne rozwiązanie dla Twojego domu czy biura

Klimatyzatory typu multisplit to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zainstalować kilka jednostek wewnętrznych, obsługiwanych przez jedną jednostkę zewnętrzną. Nasza oferta obejmuje montaż klimatyzatorów multisplit, które są nie tylko wydajne, ale również energooszczędne. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o opcjach montażu klimatyzatorów w Łodzi.

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

Klimatyzatory typu split a multisplit – czym się one różnią?

Najpopularniejszym rodzajem klimatyzacji są oczywiście klimatyzatory ścienne, które można podzielić na klimatyzatory split i multisplit. Pierwsze z nich posiadają jedną jednostkę zewnętrzną i jedną wewnętrzną, natomiast drugie – kilka jednostek wewnętrznych i jedną zewnętrzną, którą montuje się – jak sama nazwa wskazuje – na zewnątrz budynku.

Serwis klimatyzacji w Łodzi – zawsze na czas i z profesjonalnym podejściem

Regularny serwis klimatyzacji jest kluczowy dla zachowania jej efektywności i długotrwałej pracy. Oferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji w Łodzi, który obejmuje diagnozę, regularne przeglądy, napełnianie czynnika chłodniczego, a także szybkie usuwanie wszelkich awarii. Nasz zespół ekspertów zapewnia, że Twoja klimatyzacja będzie działać sprawnie przez cały rok.

Kompleksowy montaż i serwis klimatyzacji w Łodzi

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji i jej profesjonalnego serwisu. Posiadamy urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy profesjonalne doradztwo i fachowe porady w zakresie klimatyzacji oraz indywidualne podejście do klienta. Pomagamy w doborze odpowiedniego klimatyzatora i zapewniamy szybką realizację zlecenia. Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu instalacji układu klimatyzacji zarówno w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach czy biurach.

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację?

 1. Komfort termiczny: Klimatyzacja pozwala na utrzymanie stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniach, niezależnie od warunków zewnętrznych.
 2. Poprawa jakości powietrza: Nowoczesne klimatyzatory są wyposażone w filtry, które oczyszczają powietrze z kurzu, alergenów i zanieczyszczeń.
 3. Zwiększenie wydajności pracy: Pracownicy są bardziej efektywni w komfortowych warunkach. Klimatyzacja przyczynia się do poprawy koncentracji i zmniejszenia uczucia zmęczenia.
 4. Ochrona urządzeń elektronicznych: Urządzenia takie jak komputery i serwery wymagają odpowiednich warunków termicznych, aby funkcjonować efektywnie i bezawaryjnie.

Klimatyzacja Łódź - montaż i instalacja klimatyzacji w Łodzi

Zastanawiasz się nad instalacją klimatyzacji podłogowej, kasetonowej, kanałowej, a może klimatyzatora ściennego typu split bądź multisplit? Skontaktuj się z nami! Wykonujemy montaże klimatyzacji oraz wentylacji na terenie Łodzi. Co więcej, posiadamy szereg zadowolonych klientów!

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat! Postaw na doświadczenie i normalne, ludzkie podejście!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com

Wybór odpowiedniej klimatyzacji może być trudnym zadaniem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru:

 1. Ocena potrzeb: Przemyśl, jak duże są pomieszczenia, które chcesz klimatyzować, jakie są ich specyficzne wymagania (np. wysokość sufitów, wystawienie na słońce).
 2. Typ klimatyzatora: Na rynku dostępne są różne typy klimatyzatorów, w tym split, multisplit, przenośne, kasetonowe. Każdy z nich ma inne właściwości i przeznaczenie.
 3. Efektywność energetyczna: Wybierz urządzenia z wysoką klasą efektywności energetycznej, co zmniejszy koszty eksploatacji i wpłynie na środowisko.
 4. Dodatkowe funkcje: Zwróć uwagę na dodatkowe funkcje, jak filtracja powietrza, systemy antyalergiczne, tryb cichy, sterowanie przez Wi-Fi.


Nasze montaże wykonujemy na terenie całej Łodzi. Porozmawiaj z doradcą Termopol ICE i zarezerwuj audyt klimatyzacji na terenie osiedli:

 • Bałuty: Bałuty Centrum, Bałuty Nowe, Bałuty Stare, Bazarowa, Doły Wschodnie, Doły Zachodnie, Julianów, Konopnickiej, Marysin, Marysin Rogi, Mikołajew-Teofilów Przemysłowy, Radogoszcz, Radogoszcz Wschód, Reymonta, Rogatka, Stare Miasto, Wielkopolska, Żeromskiego, Żubardź.
 • Górna: Chojny Dąbrowa, Chojny Zatorze, Dąbrowa, Dąbrowa Przemysłowa, Dąbrowskiego, Górniak, Kurak, Nowe Rokicie, Odrzańska, Piastów, Ruda, Stare Chojny, Stare Rokicie, Ślązaki.
 • Polesie: Hallera, Karolew, Montwiłła-Mireckiego, Politechniczna, Retkinia Wschód, Retkinia Zachód, Smulsko, Zdrowie-Mania, Zielona.
 • Śródmieście: Akadmicka Radiostacja, Centrum, Katedralna, Nowe Miasto, Ogrody Sukiennicze.
 • Widzew: Księży Młyn, Nad Jasieniem, Sikawa, Stoki, Widzew Wschód, Widzew Zachód, Widzew Zatorze, Wysoka, Zarzew, Zarzew Przemysłowy