Klimatyzacja Kobyłka

Frame 2kobylka

W lato za gorąco, a w zimę za zimno – takie stany często towarzyszą nam podczas codziennego funkcjonowania w domu, bądź pracy w biurze. A co by było, jakbyś mógł się tego pozbyć i już nigdy więcej nie przejmować się za niską bądź za wysoką temperaturą w pomieszczeniu? My mamy rozwiązanie – klimatyzator! Nie jesteś przekonany do tego pomysłu?

Klimatyzacja w domu lub mieszkaniu – Kobyłka

Uważasz, że klimatyzator to inwestycja wyłącznie na jedną porę roku, którą jest lato? Nic bardziej mylnego! Celem klimatyzacji nie jest tylko chłodzenie pomieszczeń w Twoim domu bądź mieszkaniu, kiedy na zewnątrz panuje upał. Klimatyzator inwestycja na wszystkie pory roku!

  • w chłodniejsze dni klimatyzator może zastąpić elektryczne grzejniki, a czasem nawet i centralne ogrzewanie
  • instalacja czyści powietrze z wszelkich drobnoustrojów oraz zapewnia odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu – jest to świetne rozwiązanie zarówno dla alergików jak i astmatyków
  • specjalne filtry zawarte w sprzęcie zadbają o lepszą jakość powietrza w Twoim domu bądź mieszkaniu, dzięki czemu poczujesz większe uczucie komfortu
FH35Xi 6
LN RUBY RED 1

Klimatyzacja w biurze – Kobyłka

Upał nie służy nikomu, a w szczególności w miejscu pracy. Trudno jest skupić się, kiedy bijące w okna słońce nagrzewa pomieszczenie do takiego stopnia, że myślimy tylko o tym, by się ochłodzić w jakikolwiek sposób. Klimatyzacja może raz na zawsze rozwiązać ten problem! Koniec z szukaniem przedmiotów, które będą służyć za wachlarze. Zakończ problemy ze skupieniem i koncentracją swoich pracowników i zainwestuj w klimatyzator w swoim biurze w Kobyłce!

Montaż klimatyzacji w Kobyłce

Zespół Termopol Ice to specjaliści z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem. Profesjonalnie podchodzą do każdego zleconego im zadania i odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dzięki temu nie musisz się martwić o dodatkowe, niepotrzebne interwencje. Chcemy zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, dlatego jesteśmy z Wami na każdym kroku – od wyceny i pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu, po montaż i serwisy.

STYLISH SILVER 2
me msz ef black3

Co trzeba wziąć pod uwagę przy zakupie klimatyzatora?

Kiedy zdecydowałeś się na kupno klimatyzatora do swojego domu, mieszkania lub biura, musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii, które pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru. Jest to:

  • budżet – musisz określić ilość pieniędzy, jaką możesz przeznaczyć na zakup klimatyzatora. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór sprzętów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj jednak, że klimatyzacja to inwestycja na długie lata – za bardzo więc nie oszczędzaj!

  • liczba i wielkość klimatyzowanych pomieszczeńzastanów się czy klimatyzator ma działać w jednym czy większej ilości pomieszczeń. Dzięki tej informacji lepiej dobierzemy sprzęt i jego wersję. Chcemy zadbać o Twój komfort, dlatego też wymiary wnętrza są istotne

  • dodatkowe funkcje klimatyzatora – nowoczesne sprzęty posiadają szereg dodatkowych funkcji, które dopasujesz indywidualnie do swoich potrzeb i będziesz czuł się komfortowo zarówno w pracy, jak i w domu podczas codziennych obowiązków Filtry HEPA, sterowanie przez Wi-Fi czy harmonogramy działania sprzętu to tylko niektóre z nich!

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać z zakupem, montażem i serwisem klimatyzacji?

Oprócz wieloletniego doświadczenia oferujemy również profesjonalne doradztwo, szybkie i bezpłatne wyceny montażu oraz serwisu klimatyzacji, pomagamy w wyborze najlepszego sprzętu dostosowanego do potrzeb naszych klientów, a także zapewniamy terminowy, szybki i profesjonalny montaż całej instalacji. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam!

tm 00002

JA2

Zastanawiasz się nad zamontowaniem klimatyzacji do domu, mieszkaniu lub biurze? Skontaktuj się z nami!

Powierz instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmie, która działa nieprzerwanie od 30 lat!

Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach i potrzebach względem klimatyzacji!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com