Klimatyzator Daikin Stylish

STYLISH SILVER 1 1

Klimatyzator Daikin Stylish

Unikalny design i wysoka wydajność to czynniki, które sprawiły, że klimatyzator Daikin Stylish dostał nagrody, takie jak Good Design Award 2017 czy IF Design Award. Stylish jest obecnie najmniejszym urządzeniem naściennym na rynku. Jednak to nie jedyne zalety tego urządzenia. Ma on o wiele więcej do zaoferowania.

Klimatyzacja ścienna Daikin Stylish – dla lepszego oddychania i czystego powietrza

Klimatyzator Daikin Stylish łączy ze sobą wyjątkowy styl i technologię aby dostarczyć najlepsze rozwiązania klimatyzacyjne dla każdego wnętrza. Zacznijmy od zestawu filtrów powietrza, które wpływają na czystość nawiewu pochodzącego z urządzenia. Co więcej, marka Daikin wyposażyła to urządzenie w technologię Flash Streamer.

System usuwa cząstki, zarodniki grzybów, alergeny, drobnoustroje, nieprzyjemne zapachy, a nawet szkodliwe substancje chemiczne! Technologia ta wpływa pozytywnie na nasze zdrowie i poprawia jakość powietrza w całym pomieszczeni. Jest to również idealne rozwiązanie dla alergików i astmatyków! Urządzenie Daikin Stylish wykorzystuje różne ustawienia, aby automatycznie dopasować wentylator i pracę sprężarki, by uzyskać perfekcyjną równowagę pomiędzy temperaturą a wilgotnością w pomieszczeniu.

Klimatyzacja Daikin Stylish stworzona dla Twojego komfortu

Klimatyzator ten dysponuje zaawansowanym systemem kontroli temperatury. Wykorzystuje czujnik matrycowy do wykrycia powierzchniowej temperatury powietrza dla lepszego klimatu. Po określeniu aktualnej temperatury czujnik rozprowadza powietrze równomiernie w całym obszarze. Co więcej, klimatyzator ten pracuje tak cicho, że nawet tego nie zauważysz i swobodnie będziesz mógł skupić się na codziennych obowiązkach.

Należy również wspomnieć o automatycznym ruchu żaluzji w pionie i poziomie. W połączeniu z efektem Coandy umożliwia optymalny przepływ powietrza i zapewnia dokładny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu. Klasa efektywności energetycznej klimatyzatora Stylish wynosi A+++ dla chłodzenia i grzania!

Daikin Stylish – innowacyjne rozwiązania do osiągnięcia komfortu

Klimatyzator Daikin został stworzony z myślą o największym komforcie jego użytkowników. Sterowanie aktualnym trybem pracy, przepływem powietrza czy tworzenie harmonogramów i monitorowanie zużycia energii może odbywać się za pomocą modułu Wi-Fi. Jednostką wewnętrzną możesz kontrolować za pomocą urządzenia mobilnego z aplikacją Daikin Online Controller. Jakie jeszcze inne funkcje posiada klimatyzator Stylish?

  • nawiew przestrzenny 3D – połączenie automatycznego ruchu w kierunku pionowym i poziomym, dzięki czemu strumień chłodnego lub ciepłego powietrza dociera do rogów nawet w dużych pomieszczeniach,
  • system multi – do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 5 jednostek wewnętrznych o różnej mocy; każda jednostka wewnętrzna obsługiwana jest osobno w ramach tego samego trybu,
  • automatyczne ponowne uruchomienie – po przerwie w dostawie energii elektrycznej urządzenie uruchamia się ponownie z początkowymi ustawieniami,
  • tryb ekonomiczny – funkcja zmniejsza zużycie energii, aby umożliwić korzystanie z innych urządzeń o dużym poborze mocy elektrycznej,
  • tryb Powerful – jeżeli temperatura w pomieszczeniu nam nie odpowiada, to po wyłączeniu funkcji pracy na pełnej mocy urządzenie powraca do poprzedniego trybu pracy,
  • automatyczne wybranie trybu chłodzenia lub grzania, aby osiągnąć ustawioną temperaturę,
  • program osuszania – zmniejszenie poziomu wilgotności powietrza bez wahań temperatury,
  • autodiagnostyka ułatwiająca konserwację i informująca o nieprawidłowościach i usterkach w urządzeniu,
  • energooszczędność – zmniejszenie zużycia prądu o około 80% w trybie bezczynności.

To tylko niektóre z funkcji klimatyzatora Daikin!

Klimatyzator ścienny Daikin Stylish w ofercie TERMOPOL ICE!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku.

Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC. Jeżeli zdecydujesz się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji czy naprawy klimatyzacji.


DAIKIN LOGO

DAIKIN STYLISH WHITE

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.4/4.2/5.0 kW
SEER/SCOP: od 8.75/5.15
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 8.300 PLN

Nasza cena:

DAIKIN STYLISH BLACK

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.4/4.2/5.0 kW
SEER/SCOP: od 8.75/5.15
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 8.450 PLN

Nasza cena:

DAIKIN STYLISH SILVER/BLACKWOOD

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.4/4.2/5.0 kW
SEER/SCOP: od 8.75/5.15
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 8.620 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Daikin o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com