Klimatyzator Daikin Perfera

PERFERA 1

Klimatyzator Daikin Perfera

Ten klimatyzator split to połączenie bezpiecznych, inteligentnych u ekologicznych rozwiązań sterowania klimatem. Spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki najwyższej klasie energetycznej A+++ dla chłodzenia i grzania możliwe jest jego ekonomiczne działanie przez 365 dni w roku! Dowiedz się więcej na jego temat!

Klimatyzator ścienny Daikin Perfera – dla zdrowia wszystkich domowników

Technologia Flash Streamer wykorzystuje elektrony do uruchomienia chemicznych reakcji z cząsteczkami powietrza, dzięki czemu gwarantuje doskonałe oczyszczanie powietrza – zatrzymuje pleśń, nieprzyjemne zapachy, wirusy i alergeny pozostawiając czyste środowisko w Twoim pomieszczeniu. Zestaw filtrów powietrza zatrzymuje wiele zanieczyszczeń, które znajdują się w powietrzu przepływającym przez urządzenie. Klimatyzator w domu czy mieszkaniu to idealne rozwiązanie dla alergików i astmatyków.

Funkcje klimatyzatora ściennego Perfera marki Daikin

Cicha praca zarówno jednostki wewnętrznej i jednostki zewnętrznej sprawia, że nie tylko możesz skupić się na codziennych obowiązkach, ale również poziom głośności agregatu wpisuje się w określone zasady panujące w spółdzielniach mieszkaniowych.

Komfortowy moduł Wi-Fi znajdujący się w klimatyzatorze Daikin Perfera umożliwia użytkownikowi sterowanie urządzeniem zdalnie za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie! Wystarczy posiadać na nim aplikację Daikin Online Control. Dzięki niej każdy użytkownik otrzymuje dostęp do takich opcji, jak m.in.:

 • tworzenie harmonogramów,
 • monitorowanie zużycia energii,
 • sterowanie głosowe przez Google Assistant bądź Amazon Alexa,
 • interaktywny termostat,
 • sterowanie aktualnym trybem pracy.

Daikin Perfera jest zoptymalizowany do ogrzewania. Dodatkowe funkcje przyczyniają się do zredukowania narastania szronu i przyspieszenia jego usuwania. Ponadto, doskonałe parametry efektywności energetycznej sprawiają, że klimatyzator ten jest skuteczny w grzaniu mieszkania i można go wykorzystywać przez cały rok! Klimatyzator Perfera wykorzystuje innowacyjne technologie Bluevolution oraz sterowania inwerterowego, a połączenie ich z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32 daje gwarancję wysokiej wydajności powietrza. Za komfort użytkowników odpowiada również inteligentny 2-obszarowy czujnik ruchu oraz funkcja nawiewu powietrza 3D. Czujnik wykrywa gdzie w pomieszczeniu znajdują się osoby i powietrze jest kierowane tam, gdzie ich nie ma.

Daikin Perfera posiada również automatyczną prędkość wentylatora w celu osiągnięcia bądź otrzymania wybranej temperatury. Jakie jeszcze inne funkcje posiada klimatyzacja Daikin Perfera?

 • system multi – do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 5 jednostek wewnętrznych o różnej mocy, a każda z nich obsługiwana jest osobno w ramach tego samego trybu,
 • automatyczne ponowne uruchomienie – po przerwie w dostawie energii elektrycznej klimatyzator uruchomi się ponownie z początkowymi ustawieniami,
 • tryb ekonomiczny – funkcja zmniejsza zużycie energii, aby umożliwić korzystanie z innych urządzeń o dużym poborze mocy elektrycznej,
 • tryb Powerful – jeżeli temperatura w pomieszczeniu nam nie odpowiada, to po wyłączeniu funkcji pracy na pełnej mocy urządzenie powraca do poprzedniego trybu pracy,
 • automatyczne wybranie trybu chłodzenia lub grzania, aby osiągnąć ustawioną temperaturę,
 • program osuszania – zmniejszenie poziomu wilgotności bez wahań temperatury,
 • autodiagnostyka ułatwiająca konserwację i informująca o nieprawidłowościach i usterkach w urządzeniu,
 • zdalny sterownik bezprzewodowy i opcjonalny przewodowy,
 • tryb komfortowy – jednostka sama zmienia kąt żaluzji w zależności od trybu; w trybie chłodzenia powietrze kierowane jest do góry, a w trybie grzania w dół.

Daikin Perfera jest klimatyzatorem, który oczyszcza powietrze przez cały rok. Jest to idealne urządzenie do grzania i chłodzenia pomieszczeń w Twoim mieszkaniu bądź domu. Możliwość podłączenia kilka jednostek wewnętrznych sprawi, że w każdym pokoju będziesz mógł cieszyć się czystym powietrzem.

Klimatyzacja ścienna Daikin Perfera dostępna w naszej ofercie!

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na terminowy i kompleksowy serwis i montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku.

Mamy bogate doświadczenie w branży HVAC. Jeżeli zdecydujesz się na naszą firmę otrzymujesz gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji czy naprawy klimatyzacji.


DAIKIN LOGO

DAIKIN URURU SARARA

Ogrzewanie przy -20°C
Wydajności: 2.5/3.5/5.0 kW
SEER/SCOP: od 9.54/5.90
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 10.490 PLN

Nasza cena:

DAIKIN PERFERA

Ogrzewanie przy -20°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/4.2/5.0/6.0/7.1 kW
SEER/SCOP: od 8.65/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 6.740 PLN

Nasza cena:

DAIKIN COMFORA

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/5.0/6.0/7.1 kW
SEER/SCOP: od 6.79/4.65
Chłodzenie/Grzanie:
A++/A++

Cena katalogowa:
od 4.330 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Daikin o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com