Klimatyzator Daikin Comfora

daikin comfora 1642014246 1

Klimatyzator Daikin Comfora

Zależy Ci na komforcie i czystości powietrza w Twoim domu? Klimatyzator Daikin Comfora został stworzony z myślą o wygodzie i zdrowiu jego użytkowników. Innowacyjne rozwiązania, które zostały w nim zastosowane sprawiły, że Daikin Comfora posiada wysoką efektywność energetyczną A++! Nie można zapomnieć o czynniku chłodniczym R32, a tryb cichej pracy nie przekracza 19 dB! Dowiedz się więcej na temat klimatyzatora Comfora marki Daikin!

Klimatyzacja ścienna Daikin Comfora – efektywność i komfort w jednym

Daikin Comfora to kompaktowa jednostka ścienna zapewniająca wysoka efektywność i komfort. Comfora jest jedną z najmniejszych jednostek wewnętrznych w ofercie producenta. Jej małe rozmiary doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Ponadto, marka Daikin zadbała o wysoki komfort użytkowników. Niski poziom głośności nie przeszkadza w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Klimatyzator Comfora znakomicie oczyszcza powietrze. Filtr powietrza usuwa cząsteczki kurzu i eliminuje nieprzyjemne zapachy, jednocześnie zapewniając nawiew czystego powietrza. Co więcej, wybór produktu na czynnik chłodniczy R-32 o 68% mniej oddziałuje na środowisko.

Sterowanie przez Wi-Fi umożliwia kontrolowanie klimatyzatora z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy zainstalować w swoim telefonie aplikację mobilną Daikin Online Control.

Niezawodne funkcje Daikin Comfora

Klimatyzator Daikin Comfora oferuje wiele funkcji, które zostały wprowadzone dla zwiększenia komfortu użytkowników. Należą do nich m.in.:

 • funkcja sterowania nadmuchem 3D, czyli  nawiew przestrzenny 3D – łączy automatyczny ruch w kierunku pionowym i poziomym, dzięki czemu strumień chłodnego lub ciepłego powietrza dociera do rogów nawet w dużych pomieszczeniach,
 • system multi – dostępny dla mocy 2, 2,5 i 3,5 kW – do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć maksymalnie 5 jednostek wewnętrznych o różnej mocy; każda jednostka wewnętrzna obsługiwana jest osobno w ramach tego samego trybu,
 • automatyczne ponowne uruchomienie – po przerwie w dostawie energii elektrycznej urządzenie uruchomi się ponownie z początkowymi ustawieniami,
 • tryb ekonomiczny – funkcja zmniejsza zużycie energii, aby umożliwić korzystanie z innych urządzeń o dużym poborze mocy elektrycznej,
 • tryb Powerful – jeżeli temperatura w pomieszczeniu nam nie odpowiada, to po wyłączeniu funkcji pracy na pełnej mocy urządzenie powraca do poprzedniego trybu pracy,
 • automatyczne wybranie trybu chłodzenia lub grzania, aby osiągnąć ustawioną temperaturę,
 • automatyczny ruch klap nawiewu w pionie, zapewniający skuteczne rozprowadzenie powietrza i temperatury w całym pomieszczeniu,
 • możliwość wyboru automatycznego poziomego przesuwu żaluzji nawiewu, co umożliwia równomierny przepływ temperatury,
 • program osuszania – program umożliwiający zmniejszenie poziomu wilgotności powietrza bez wahań temperatury,
 • autodiagnostyka ułatwiająca konserwację i informująca o nieprawidłowościach i usterkach w urządzeniu,
 • energooszczędność – zmniejszenie zużycia prądu o około 80% w trybie bezczynności,
 • zdalny sterownik bezprzewodowy.

Klimatyzatory Daikin Comfora znajdują się w naszej ofercie!

Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu klimatyzacji w domu, mieszkaniu czy biurze. Oferujemy profesjonalne podejście do klienta i fachowe doradztwo w temacie klimatyzacji. Zapewniamy szybką realizację zlecenia i pomoc na każdym kroku.

Nasze bogate doświadczenie w branży HVAC daje Ci gwarancję dokładnych i profesjonalnych usług z zakresu montażu, konserwacji czy naprawy klimatyzacji.

Potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszego klimatyzatora? Skontaktuj się z nami! W naszej ofercie znajdują się najlepsze urządzenia od producentów światowych marek.


DAIKIN LOGO

DAIKIN URURU SARARA

Ogrzewanie przy -20°C
Wydajności: 2.5/3.5/5.0 kW
SEER/SCOP: od 9.54/5.90
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 10.490 PLN

Nasza cena:

DAIKIN PERFERA

Ogrzewanie przy -20°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/4.2/5.0/6.0/7.1 kW
SEER/SCOP: od 8.65/5.10
Chłodzenie/Grzanie:
A+++/A+++

Cena katalogowa:
od 6.740 PLN

Nasza cena:

DAIKIN COMFORA

Ogrzewanie przy -15°C
Wydajności: 2.0/2.5/3.5/5.0/6.0/7.1 kW
SEER/SCOP: od 6.79/4.65
Chłodzenie/Grzanie:
A++/A++

Cena katalogowa:
od 4.330 PLN

Nasza cena:


JA Z OJCEM

Szukasz urządzenia o wysokiej wydajności i kompleksowej gwarancji? Efektywne i wysokiej klasy klimatyzatory Daikin o doskonałej sprawności energetycznej są dostępne w naszej ofercie!

Co więcej zajmujemy się profesjonalnym i czasowym montażem oraz serwisem klimatyzatorów ściennych i nie tylko od 30 lat! Skontaktuj się z nami!

Piotr Żółciak

M: +48 724 717 001

@: pzolciak@termopolice.com