Linia ECO

Profesjonalne środki czystości

ECO SK 1

Zastosowanie:

Preparat ECO SK 1 przeznaczony jest do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariach odpornych na działanie kwasów (np. glazura, terakota, ceramika sanitarna, szkło, lustra i inne). Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury. Usuwa kamień i rdzę.

Do produkcji preparatu ECO SK 1, użyto składników które posiadają ECO certyfikaty. Z tego powodu ECO SK 1 jest produktem ekologicznie bezpiecznym dla środowiska  oraz użytkownika.

Sposób użycia:

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 25ML do 100ML preparatu na 5L wody lub od 30ML do 50ML na półlitrowy spryskiwacz z dozownikiem pianotwórczym, uzupełniając go do pełna zimną wodą. Do bardzo silnych zabrudzeń stosować nierozcieńczony środek pozostawiając na mytej powierzchni na czas około 10 minut i następnie spłukać.

Uwaga:

Ze względu na zawartość w płynie kwasku cytrynowego unikać kontaktu z oczami. 

Dostępne opakowania:

  • 1L ECO SK 101
  • 5L ECO SK 501

ECO PZ 7

Zastosowanie:

Preparat ECO PZ 7 przeznaczony jest do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni np.: szkło, meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych.

Czyści dokładnie i nie pozostawia smug. Produkt ECO PZ 7, jest produktem ekologicznym, bezpiecznym dla środowiska oraz użytkownika.

Oprócz alkoholu etylowego, który jest do tego typu produktów stosowany i akceptowany przez Centrum Certyfikacji Eco, do produkcji preparatu ECO PZ 7, użyto składników które posiadają ECO certyfikaty. Z tego powodu ECO PZ 7 jest produktem ekologicznie bezpiecznym dla środowiska oraz użytkownika.

Sposób użycia:

Odmierzyć 25ML do 100ML preparatu na 5L wody. W przypadku mycia powierzchni mających kontakt z żywnością, spłukać dokładnie wodą. W przypadku mycia dużych powierzchni typu ściana, podłogi, pozostawić do wyschnięcia.

Dostępne opakowania:

  • 1L ECO PZ 107
  • 5L ECO PZ 507

ECO PC 8

Zastosowanie:

Preparat ECO PC 8 przeznaczony jest do ręcznego mycia i pielęgnacji wszelkich wodoodpornych podłóg, z wyjątkiem wykładzin dywanowych i podłóg z surowego drewna.

Produkt ECO PC 8, jest produktem ekologicznym, bezpiecznym dla środowiska oraz użytkownika.

Oprócz alkoholu etylowego, który jest do tego typu produktów stosowany i akceptowany przez Centrum Certyfikacji Eco, do produkcji preparatu ECO PC 8, użyto składników które posiadają ECO certyfikaty. Z tego powodu ECO PC 8 jest produktem ekologicznie bezpiecznym dla środowiska oraz użytkownika.

Sposób użycia:

W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 25ML do 100ML preparatu na 5L wody. Umyć powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia.

Dostępne opakowania:

  • 1L ECO PC 108
  • 5L ECO PC 508